بیشتر بخوانید

خواندن این مقاله جذاب را از دست ندهید!

ما برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود، پیشنهاد فوق العاده 40% تخفیف خرید نرم افزار را داریم! گروه داده پردازی آرین سیستم با فعالیت مستمر خود با بیش از یک دهه تجربه توانسته است با تولید نرم افزارهای یکپارچه و تخصصی خود با سربلندی در مسیر پیشرفت قدم بردارد و این امر به دلیل اعتماد و همراهی تمام مدیران، حسابداران و … شرکت ها و سازمان های بزرگی بوده است.

این پیشنهاد تخفیف برای چه افرادی مناسب است؟

مدیران کسب و کارها
ارئه دهندگان خدمات مالی و اداری

تخفیف ویژه آرین سیستم به مناسبت نوروز

شرکت آرین سیستم با توجه به نیاز سازمان و شرکت های بزرگ به نرم افزارهای مالی و اداری و تمایل به یکپارچگی سیستم مدیریتی خود، همزمان با فرا رسیدن نوروز تخفیف ویژه خرید نرم افزار را با هدف بهره مندی کامل از امکانات و افزایش قدرت خرید نرم افزارهای آرین سیستم در نظر گرفته است. این تخفیف شامل تمام نرم افزارهای آرین سیستم در حوزه های مالی، بازرگانی، تولید، نرم افزار مدیریت منابع انسانی و اطلاعات می باشد.

پیشنهاد خرید نرم افزار با تخفیف 40 درصد فقط برای مدت زمان محدود و تا 25 اسفند ماه می باشد. شما می توانید برای بهره مندی از این فرصت بی نظیر و تکرار نشدنی با ثبت و ارسال اطلاعات تکمیلی خود در فرم تخفیف خرید نرم افزار از مزایای آن بهره مند شوید.

شرکت در جشنواره نوروزی

با شرکت در جشنواره نوروزی آرین سیستم علاوه بر 40 درصد تخفیف از شش ماه پشتیبانی رایگان نیز بهره مند خواهید شد.

 

مشتریان آرین سیستم

آرین سیستم یکی از شرکت های نرم افزاری است که با سابقه درخشان خود توانسته است بیش از 20% مشتریان خود را از بین 700 مشتری از برند های صنایع تولیدی و خدماتی و پیمانکاری و دیگر صنایع جمع کند ، انتخاب نرم افزار آرین سیستم توسط جمع کثیری از برند های نام آشنا نشان از محصول بی نظیری دارد که این شرکت ها به سختی حاظر تغییر سیستم های کهنه خود بوده اند.

شرکتهایی همچون قالی سلیمان برند شماره یک در صنعت فرش ، شرکت پارس سلولز برند نام آشنا دستمال کاغذی گلپر در صنعت سلولزی ، گروه کویر موتور برند شماره یک شرکت های موتور سازی که در شکل زیر می بینید فقط جمعی از خانواده بزرگ آرین سیستم می باشد ، که تصمیم گرفته اند تمامی اطلاعات خود را به صورت یکپارچه و متمرکز مدیریت کنند از راهکار برنامه ریزی منابع سازمان ArianERP گروه داده پردازی آرین سیستم استفاده کنند.

دسترسی به مقالات مرتبط:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

  • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم