مشاوره
جلسه دموکاتالوگ
عضویت در خبرنامه

عيدی سال ویژه شرکتهای حسابداری

عيدی سال ویژه شرکتهای حسابداری، حسابرسی و مالی

حسابداری جزء اصلی هر سیستم خدماتی و تولیدی است و همانند سایر انواع سرمایه گذاری ها مدیران به دنبال بهترین ابزار و راهکارها با حداقل هزینه هستند. از آنجایی که بسیاری از شرکت ها برای کاهش هزینه های نیروی کار حسابداری و هزینه های جانبی ترجیح می دهند برای تجزیه و تحلیل مالی کسب و کار خود از خدمات موسسه حسابداری شما استفاده کنند.

بسیاری از شرکت های ارائه کننده خدمات حسابداری ترجیح می دهند در این فرآیند مالی، از نرم افزار حسابداری شرکتی استفاده کنند که علاوه بر یکپارچگی و قدرتمندی، برای مدیریت مشتریان خود از نرم افزار حسابداری با تعداد دیتابیس بالا استفاده کنند تا در حداقل زمان، بیشترین محاسبات و گزارشات را ارائه دهند. نرم افزار حسابداری شرکتی برند و شناخته شده ای که بهترین امکانات حسابداری را در کنار خدمات و پشتیبانی مطلوب ارائه دهد.

عیدی سال 98 مشمول چه شرکت هایی است؟

شرکت های حسابداری
شرکت های حسابرسی
شرکت های خدمات مالی

طرح عیدی آرین به شرکتهای حسابداری، حسابرسی و خدمات‌مالی

شرکت آرین سیستم با نزدیک به دو دهه فعالیت در زمینه تولید و ارائه راه حل های نرم افزار مالی و اداری و پیاده سازی نرم افزارهای خود در شرکت های بزرگ و موفق، به پاس این همراهی با نزدیک شدن به سال نو، اقدام به ارائه هدیه ویژه برای شرکت های خدمات حسابداری کرده است. هدف از برگزاری این طرح نوروزی اقدامی برای توسعه و یکپارچگی سیستم مالی شرکت ها و موسساتی است که ترجیح می دهند به جای استخدام حسابدار از خدمات موسسات خدمات حسابداری استفاده کنند. مدیران شرکتهای حسابداری ، حسابرسی و خدمات مالی با شرکت و ثبت نام در طرح عیدی آرین سیستم تا حداکثر 25 اسفند می توانند در کنار کار با یک نرم افزار حسابداری شرکتی قدرتمند و یکپارچه، همکاری پر سودی با ما داشته باشند و از تسهیلات در نظر گرفته شده بهره مند شوند.

ویژگی های نرم افزار حسابداری فرداد

 • نرم افزار حسابداری با 7 سطح حساب گروه ، کل ، معین، تفصیلی سطح 1الی 4
 • گزارش مرور حساب بسیار پیشرفته
 • کامل بودن زیر سیستم ها ، فروش ، انبار ، دریافت و پرداخت ، حقوق و دستمزد، تولید و …(بیشتر بدانید: ثبت حسابداری حقوق و دستمزد)
 • قابل استفاده برای شرکتهای خدماتی ، تولیدی ، بازرگانی و پیمانکاری
 • امنیت و پردازش سریع  فرآیندهای مالی مثل محاسبه بهای تمام شده کالای فروش رفته
 • عملیات بستن حسابها به صورت کاملا اتوماتیک و ساده
 • دسترسی همزمان چند کاربر به نرم افزار ها
 • گزارشات خرید و فروش فصلی موضوع ماده 169
 • گزارشات چند سال مالی در یک دیتابیس
 • قابلیت استفاده از چند دیتابیس به صورت همزمان
 • و صد ها قابلیت دیگر برای شرکتهای حسابداری ، حسابرسی و خدمات مالی

پیشنهاد جذاب فرداد به شرکتهای حسابداری، حسابرسی و خدمات‌مالی

هر یک از مشتریان ما منحصر به فرد هستند. بنابراین سرویس ویژه شرکتهای خدمات حسابداری ارائه شده، به نیازهای هر مشتری بستگی دارد. مشتریان ما می گویند ما همه چیز را درخشان انجام می دهیم و تنها جنبه ای که باقی می ماند همان کیفیت ارائه شده و تعهد ما به رضایت شرکتهای خدمات حسابداری و مشتریان آنها است.

با ثبت نام شما حسابداران و مدیران موسسه خدمات حسابداری در طرح عیدانه ویژه شرکتهای خدمات حسابداری در یک زمان محدود اما تکرار نشدنی، با دریافت هدیه وسوسه انگیز نرم افزار حسابداری شرکتی فول ماژول از 1 سال پشتیبانی و خدمات رایگان بهره مند شوید. در ادامه می توان گفت شرکت هایی که از طریق ثبت نام در طرح عیدانه، نرم افزار حسابداری شرکتی را دریافت کرده اند، به راحتی می توانند از امکاناتی همچون تعداد کاربر نامحدود و دو database بهره مند شوند.

مشتریان نرم افزار حسابداری فرداد

شرکت نرم افزاری فرداد با سابقه چند ساله با هدف تولید نرم افزار حسابداری یکپارچه توانسته کسب و کارهای کوچک و متوسط را پوشش می‌دهد. این نرم افزار به راحتی به یک ERP سازمانی نیز ارتقا داده می‌شود.

با توجه به امکاناتی که این نرم افزار دارد، مخصوصا کاربرپسند بودن آن باعث شده مشتریان و نمایندگان فرداد هر روزه افزایش یابند. همین موضوع بر این اشاره دارد که تمرکز این نم افزار بر نیاز مشتریان است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
در صورتی که سوالی ندارید به دیگران کمک کنید تا مشکلشان حل شود!