شرکت ssco در سال 1353 به منظور اجرای پروژه های خطوط انتقال نیرو و پست های فشار قوی بصورت پیمانکاری تاسیس گردیده و پس از سال 1357 و کمرنگ شدن شرکت های پیمانکاری غیر ایرانی ، مجری اولین پروژه های وزارت نیرو  در زمینه های فوق بوده و در پروژه های وزارت نیرو ، طرح های توسعه ای ، وزارت نفت و پتروشیمی ها فعالیت داشته است. تا کنون مجری بیش از 2000 کیلومتر خطوط 63 کیلوولت الی 400 کیلو ولت و دهها پست فشار قوی از 63 کیلو ولت الی 230 کیلو ولت در سراسر ایران بوده است و در حال حاضر در پروژه های وزارت نیرو و طرح های توسعه ای وزارت نفت و پتروشیمی ها فعالیت داشته و دارد.

پیاده سازی  و استقرار نرم افزارهای جدید هدف اصلی و مهم ssco می باشد و استفاده از یک نرم افزار فرایند محور و یکپارچه در ssco ، می تواند تمامی فرایند های مورد نیاز در تمام سطوح فعالیت های شرکت را تعریف کند به طوری که هر کاربر بر اساس فرایند های تعریف شده وظایف خود را به نحوه احسن به انجام برساند.

به گزارش آرین سیستم ssco پس از احساس نیاز به نرم افزار کاملا فرایند محور و یک پارچه و در جهت رفع نیازهای شرکت ، اقدام به بررسی خرید نرم افزار جدید نموده است و پس از بررسی امکانات نرم افزارهای موجود در بازار و توانایی های مالی و فنی شرکت های نرم افزاری در طی یک فرایند 5 ماهه ، شرکت آرین سیستم را به دلایل زیر جهت عقد قرارداد انتخاب نمودند :

نرم افزار های یکپارچه آرین سیستم

الف – سبد کامل محصولات آرین سیستم  به طوریکه تمامی محصولات مورد نیاز خریدار را شامل می شد

ب – بومی سازی نرم افزار BPMS آرین سیستم  و یکپارچه بودن نرم افزار BPMS با سایر نرم افزار های آرین سیستم از لحاظ دیتابیسی

ج – قابلیت  منطبق سازی نرم افزار ها بر اساس نیاز های خریدار

د – قیمت بسیار مناسب نرم افزار در مقایسه با نرم افزار های هم سطح آرین سیستم

بر اساس قرارداد منعقد شده با شرکت ssco تعداد 12 نرم افزار آرین سیستم شامل :

بر روی سرور شرکت ssco نصب گردید.

ابتدا واحد استقرار نرم افزار آرین سیستم ، پس از عملیات نصب نرم افزار اقدام به برنامه ریزی جهت پیاده سازی نرم افزارهای آرین سیستم در ssco نموده است. فرایند منطبق سازی ، راه اندازی و استقرار در ssco 2 ماه طول کشید که شامل ساخت فرایندهای مورد نیاز در تمامی نرم افزار ها و پیاده سازی کامل نرم افزار ها در دفتر مرکزی می باشد. در مدت پیاده سازی و استقرار نرم افزارها با توجه به محیط کاربری ساده نرم‌ افزار و ارتباط بر قرار نمودن سریع کاربران با محیط نرم افزار و آموزش های مستمر ارائه شده ، کاربران براحتی توانستند از نرم‌ افزارهای خریداری شده استفاده نمایند و نرم افزار قدیم کنار گذاشته شد.

پدرام شفیعی

مدیر واحد مالی – شرکت ssco

افزایش سرعت در روند انجام کارها کاهش خطای انسانی و امکان پردازش سریع اطلاعات از دستاوردهای استفاده از نرم افزار ArianERP در شرکتssco است.

پدرام شفیعیhttp://ssco-ir.net/

نرم افزارهای آرین سیستم ، در راستای پیاده سازی موفق در ssco و جلب رضایت آن شرکت از خدمات ارائه شده ، خریدار رضایت خود را به صورت نامه ای به این شرکت اعلام نموده است.

در پایان لازم می دانیم از همکاری و مساعدت مدیریت مجموعه و کلیه پرسنل واحد های مختلف ، بالاخص  واحد مالی و واحد فروش ، که این شرکت را در پیاده سازی موفق نرم افزار ها یاری نمودند تشکر و قدردانی نماییم.

پروژه استقرار نرم افزار ArianERP درssco با موفقیت به پایان رسید

تصاویری از محیط نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم

  • گزارشات ماتریسی | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
  • گزارشات مقایسه ای | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
  • گزارش مرور حسابها | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
  • گروه تفصیلی | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
  • صدور اسناد | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم

خوشحال می شویم سوالات خود را در مورد این مقاله از ما بپرسید تا بیشتر بتوانیم شما را یاری نمائیم.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
در صورتی که سوالی ندارید به دیگران کمک کنید تا مشکلشان حل شود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *