با توجه به نیاز کشور به انواع سیمان از جمله سیمان پرتلند خاکستری ، موسس این شرکت اولین اقدام خود را در تاریخ 82/02/01 با ارسال نامه ای به وزارت صنایع جهت احداث کارخانه سیمان در استان سمنان شروع کردند. مدیریت محترم شرکت سیمان سنگسر تصمیم بر آن داشتند با توجه به پتانسیل های موجود در منطقه کارخانه ای را برای تولید سیمان در شهرستان سنگسر بنا کنند همزمان با موافقت اولیه وزارت صنایع ، شرکت تاسیس شد و عملیات مطالعاتی اولیه منجر به انتخاب شهرستان مهدیشهر در استان سمنان جهت احداث کارخانه گردید و از همان زمان نیز عملیات مطالعاتی و اجرایی طرح شروع و پیگیری گردید.

در این رابطه گزارش توجیهی فنی ، اقتصادی و مالی تهیه و به وزارت صنایع تسلیم شد متعاقب آن و پس از بررسی طرح در وزارت صنایع ، موافقتنامه اصولی به شماره 11118 در مورخه 82/07/06 به نام شرکت سیمان سنگسر از سوی وزارت صنایع صادر گردید.

پیاده سازی و استقرار نرم افزارهای جدید هدف اصلی و مهم سیمان سنگسر می باشد و استفاده از یک نرم افزار فرایند محور و یکپارچه در سیمان سنگسر ، می تواند تمامی فرایندهای مورد نیاز در تمام سطوح فعالیتهای شرکت را تعریف کند به طوریکه هر کاربر بر اساس فرایند های تعریف شده وظایف خود را به نحوه احسن به انجام برساند.

به گزارش آرین سیستم ، سیمان سنگسر پس از احساس نیاز به نرم افزار کاملا فرایند محور و یکپارچه و در جهت رفع نیازهای شرکت ، اقدام به بررسی خرید نرم افزار جدید نموده است و پس از بررسی امکانات نرم افزار های موجود در بازار و توانایی های مالی و فنی شرکتهای نرم افزاری در طی یک فرایند 5 ماهه ، شرکت آرین سیستم را به دلایل زیر جهت عقد قرارداد انتخاب نمودند :

نرم افزار های یکپارچه آرین سیستم

الف – سبد کامل محصولات آرین سیستم به طوریکه تمامی محصولات مورد نیاز خریدار را شامل می شد

ب – بومی سازی نرم افزار BPMS آرین سیستم و یکپارچه بودن نرم افزار BPMS با سایر نرم افزار های آرین سیستم از لحاظ دیتابیسی

ج – قابلیت  منطبق سازی نرم افزار ها بر اساس نیاز های خریدار

د – قیمت بسیار مناسب نرم افزار در مقایسه با نرم افزار های هم سطح آرین سیستم

بر اساس قرارداد منعقد شده با شرکت سیمان سنگسر تعداد 10 نرم افزار آرین سیستم شامل :

بر روی سرور شرکت سیمان سنگسر نصب گردید.

ابتدا واحد استقرار نرم افزار آرین سیستم ، پس از عملیات نصب نرم افزار ، اقدام به برنامه ریزی جهت پیاده سازی نرم افزار های آرین سیستم در سیمان سنگسر نموده است. فرایند منطبق سازی ، راه اندازی و استقرار در سیمان سنگسر 2 ماه طول کشید که شامل ساخت فرایندهای مورد نیاز در تمامی نرم افزار ها و پیاده سازی کامل نرم افزار ها در دفتر مرکزی می باشد.

در مدت پیاده سازی و استقرار نرم افزارها ، با توجه به محیط کاربری ساده نرم‌افزار و ارتباط بر قرار نمودن سریع کاربران با محیط نرم افزار و آموزشهای مستمر ارائه شده ، کاربران براحتی توانستند از نرم‌افزارهای خریداری شده استفاده نمایند و نرم افزار قدیم کنار گذاشته شد.

رضا کرملو

مدیر مالی – شرکت سیمان سنگسر

در شرکت سیمان سنگسر با بهره‌ مندی از نرم افزار ArianERP ، کنترل و نظارت کامل فرآیندها امکان‌پذیر شده است. با یکپارچگی اطلاعات در واحدهای مالی ، انبار و…فرآیندهای کاری میان کارخانه و دفتر مرکزی ، هم‌خوان شده‌اند.

رضا کرملوwww.simansangsar.com

نرم افزارهای آرین سیستم در راستای پیاده سازی موفق در سیمان سنگسر ، و جلب رضایت آن شرکت از خدمات ارائه شده ، خریدار رضایت خود را به صورت نامه ای به این شرکت اعلام نموده است.

در پایان لازم می دانیم از همکاری و مساعدت مدیریت مجموعه و کلیه پرسنل واحدهای مختلف ، بالاخص واحد مالی و واحد فروش ، که این شرکت را در پیاده سازی موفق نرم افزارها یاری نمودند تشکر و قدردانی نماییم.

پروژه استقرار نرم افزار ArianERP در سیمان سنگسر با موفقیت به پایان رسید

تصاویری از محیط نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم

  • گزارشات ماتریسی | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
  • گزارشات مقایسه ای | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
  • گزارش مرور حسابها | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
  • گروه تفصیلی | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
  • صدور اسناد | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم

خوشحال می شویم سوالات خود را در مورد این مقاله از ما بپرسید تا بیشتر بتوانیم شما را یاری نمائیم.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
در صورتی که سوالی ندارید به دیگران کمک کنید تا مشکلشان حل شود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *