نرم افزار حسابداری اندروید آرین سیستم

دانلود نرم افزار حسابداری اندروید رایگان – بهترین حسابداری شخصی

حسابداری یک زبان بین المللی و مشترک بین کسب و کارهای مختلف است که هدف اصلی آن گردآوری اطلاعات و دسته بندی آن ها به شیوه های مختلف در سازمان های گوناگون است. امروزه به دلیل پیشرفت های اقتصادی نیاز به حسابداری بسیار بیشتر از قبل شده است ، بنابراین استفاده از نرم افزار حسابداری اندروید که به این منظور تهیه شده ، امری واجب و ضروری است.

نرم افزار حسابداری اندروید

سیستم حسابداری اندروید یکی از مهم ترین برنامه هایی است که می توان برای این کار استفاده کرد و با دانلود و نصب آن خیلی سریع و آسان کارهای حسابداری را انجام داد.

نرم افزارهای حسابداری برای اندروید

معمولا در محیطی ایجاد می شوند که کاربر حتی اگر دانش زیادی در زمینه حسابداری نداشته باشد ، به راحتی بتواند در این محیط برنامه حسابداری فعالیت کند و کارهای حسابداری خود را انجام دهد. با استفاده از این نرم افزارهای تحت اندروید کاربر می تواند خیلی سریع عملیاتی مانند جست و جو ، دسته بندی و گزارش گیری را انجام دهد و در صورت نیاز و برای تحلیل بیشتر خروجی آن ها را چاپ نماید.

قابلیت های نرم افزار حسابداری آندروید

با نرم افزار حسابداری ارزی و استفاده از این برنامه حسابداری اندروید می توان انواع حساب های مختلف را تعریف کرد ، عملیات گوناگون را انجام داد ، از داده ها گزارش تهیه کرد و در نهایت از آن ها پشتیبانی کرد که در ادامه به توضیح هر بخش می پردازیم.

 • تعریف حساب ها : با استفاده از بهترین نرم افزار حسابداری مالی اندروید می توان انواع حساب های مختلف از جمله : درآمد و هزینه ها ، بدهکارها ، بستانکاران و حساب های متفاوت در بانک ها را تعریف کرد.
 • انجام عملیات : با استفاده از این نرم افزار حسابداری اندروید می توان عملیات مختلفی مانند مدیریت وجوه نقد در بانک های مختلف ، ثبت درآمد و هزینه های مختلف ، مدیریت بدهی ها و مدیریت اسناد مانند چک های دریافتی ، مدیریت وام های دریافت شده و میزان اقساط و نحوه پرداخت آن را انجام داد.
گزارش نموداری | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم

گزارش نموداری | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم

 • گزارش گیری : با استفاده از این برنامه می توان گزارش های مختلفی مانند ، گزارش از گردش حساب ها ، گزارش از درآمدهای مختلف ، گزارش هزینه های مختلف ، گزارش از نحوه پرداخت وام ها ، گزارش عملکرد و گزارش از مانده حساب های مختلف را تهیه کرد و در صورت نیاز آن ها را در قالب های مختلف مانند نمودار و جدول های مختلف نمایش داد.
 • پشتیبانی : این نرم افزار توانایی به روز رسانی خودکار و اضافه کردن قابلیت های جدید را دارد و در نهایت این نرم افزار حسابداری شخصی اندروید قابلیت تهیه پشتیبان از برنامه را به هنگام خروج دارد و در صورت نیاز اطلاعات پشتیبان گرفته شده را بازیابی می کند.
 • از امکانات دیگر این نرم افزار می توان به قابلیت ایجاد و تغییر رمز برای نرم افزار ، امکان انتقال نرم افزار و هم چنین تغییر اندازه و سایز نوشته ها اشاره کرد.

دلایل اهمیت و محبوبیت اندروید برای استفاده در نرم افزارهای حسابداری

دانلود برنامه حسابداری برای اندروید به دلیل قابلیت ها و ویژگی های بسیاری که دارد امروزه بسیار مورد توجه برنامه نویسان برنامه های حسابداری قرار گرفته است ، که در ادامه مطلب به تعدادی از این ویژگی ها اشاره شده است.

 • سرعت بالا و امنیت بالای سیستم عامل اندروید
 • قابلیت ایجاد رمز برای سیستم عامل پس از دانلود برنامه حسابداری اندروید
 • قابلیت پشتیبانی از تکنولوژی های اتصال مختلف مانند وای فای ، بلوتوث و …
 • داشتن صفحه های نمایش با قابلیت لمسی بودن
 • معماری های جدید و متنوع در سیستم عامل های اندروید
 • قابلیت گرفتن عکس از نرم افزار
 • قابلیت پشتیبانی از تمام ابزارهای مختلف در اندروید
سرفصل حسابها | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم

سرفصل حسابها | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم

دانلود نرم افزار حسابداری اندروید رایگان

پس از دانلود نرم افزار حسابداری برای اندروید و نصب آن بر روی سیستم های مختلف مانند گوشی های تلفن ، تبلت های مختلف و رایانه ها ، می توان فعالیت های مختلف مالی و حسابداری را بدون نیاز به دانش حسابداری از طریق این نرم افزار انجام داد و از طریق آن هزینه های مختلف ، درآمدها و بدهی های مختلف را گزارش گیری کرد.

نرم افزار حسابداری اندروید

به دلیل اینکه قابلیت کنترل در هر مکان و هر زمانی را دارد ، می تواند تغییرات مهم و اساسی در کسب و کارها را ایجاد کند و در نهایت باعث پیشرفت در تجارت شود.

انتهای مقاله در قسمت دانلود ، دانلود نرم افزار حسابداری رایگان اندروید فارسی برای استفاده کاربران گرامی قرار داده شده است.

دانلود نرم افزار حسابداری + اندروید رایگان

دانلود دانلود مقاله بهترین نرم افزار حسابداری اسان اندروید : دانلود فایل

فرمت : APK – حجم فایل 2.9 مگابایت

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
در صورتی که سوالی ندارید به دیگران کمک کنید تا مشکلشان حل شود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *