نرم افزار حسابداری اندروید آرین سیستم

دانلود نرم افزار حسابداری اندروید رایگان – بهترین حسابداری شخصی

حسابداری یک زبان بین المللی و مشترک بین کسب و کارهای مختلف است که هدف اصلی آن گردآوری اطلاعات و دسته بندی آن ها به شیوه های مختلف در سازمان های گوناگون است. امروزه به دلیل پیشرفت های اقتصادی نیاز به حسابداری بسیار بیشتر از قبل شده است ، بنابراین استفاده از نرم افزار حسابداری اندروید که به این منظور تهیه شده ، امری واجب و ضروری است.

نرم افزار حسابداری اندروید

سیستم حسابداری اندروید یکی از مهم ترین برنامه هایی است که می توان برای این کار استفاده کرد و با دانلود و نصب آن خیلی سریع و آسان کارهای حسابداری را انجام داد.

نرم افزارهای حسابداری برای اندروید

معمولا در محیطی ایجاد می شوند که کاربر حتی اگر دانش زیادی در زمینه حسابداری نداشته باشد ، به راحتی بتواند در این محیط برنامه حسابداری فعالیت کند و کارهای حسابداری خود را انجام دهد. با استفاده از این نرم افزارهای تحت اندروید کاربر می تواند خیلی سریع عملیاتی مانند جست و جو ، دسته بندی و گزارش گیری را انجام دهد و در صورت نیاز و برای تحلیل بیشتر خروجی آن ها را چاپ نماید.

قابلیت های نرم افزار حسابداری آندروید

با نرم افزار حسابداری ارزی و استفاده از این برنامه حسابداری اندروید می توان انواع حساب های مختلف را تعریف کرد ، عملیات گوناگون را انجام داد ، از داده ها گزارش تهیه کرد و در نهایت از آن ها پشتیبانی کرد که در ادامه به توضیح هر بخش می پردازیم.

 • تعریف حساب ها : با استفاده از بهترین نرم افزار حسابداری مالی اندروید می توان انواع حساب های مختلف از جمله : درآمد و هزینه ها ، بدهکارها ، بستانکاران و حساب های متفاوت در بانک ها را تعریف کرد.
 • انجام عملیات : با استفاده از این نرم افزار حسابداری اندروید می توان عملیات مختلفی مانند مدیریت وجوه نقد در بانک های مختلف ، ثبت درآمد و هزینه های مختلف ، مدیریت بدهی ها و مدیریت اسناد مانند چک های دریافتی ، مدیریت وام های دریافت شده و میزان اقساط و نحوه پرداخت آن را انجام داد.
گزارش نموداری | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم

گزارش نموداری | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم

 • گزارش گیری : با استفاده از این برنامه می توان گزارش های مختلفی مانند ، گزارش از گردش حساب ها ، گزارش از درآمدهای مختلف ، گزارش هزینه های مختلف ، گزارش از نحوه پرداخت وام ها ، گزارش عملکرد و گزارش از مانده حساب های مختلف را تهیه کرد و در صورت نیاز آن ها را در قالب های مختلف مانند نمودار و جدول های مختلف نمایش داد.
 • پشتیبانی : این نرم افزار توانایی به روز رسانی خودکار و اضافه کردن قابلیت های جدید را دارد و در نهایت این نرم افزار حسابداری شخصی اندروید قابلیت تهیه پشتیبان از برنامه را به هنگام خروج دارد و در صورت نیاز اطلاعات پشتیبان گرفته شده را بازیابی می کند.
 • از امکانات دیگر این نرم افزار می توان به قابلیت ایجاد و تغییر رمز برای نرم افزار ، امکان انتقال نرم افزار و هم چنین تغییر اندازه و سایز نوشته ها اشاره کرد.

دلایل اهمیت و محبوبیت اندروید برای استفاده در نرم افزارهای حسابداری

دانلود برنامه حسابداری برای اندروید به دلیل قابلیت ها و ویژگی های بسیاری که دارد امروزه بسیار مورد توجه برنامه نویسان برنامه های حسابداری قرار گرفته است ، که در ادامه مطلب به تعدادی از این ویژگی ها اشاره شده است.

 • سرعت بالا و امنیت بالای سیستم عامل اندروید
 • قابلیت ایجاد رمز برای سیستم عامل پس از دانلود برنامه حسابداری اندروید
 • قابلیت پشتیبانی از تکنولوژی های اتصال مختلف مانند وای فای ، بلوتوث و …
 • داشتن صفحه های نمایش با قابلیت لمسی بودن
 • معماری های جدید و متنوع در سیستم عامل های اندروید
 • قابلیت گرفتن عکس از نرم افزار
 • قابلیت پشتیبانی از تمام ابزارهای مختلف در اندروید
سرفصل حسابها | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم

سرفصل حسابها | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم

دانلود نرم افزار حسابداری اندروید رایگان

پس از دانلود نرم افزار حسابداری برای اندروید و نصب آن بر روی سیستم های مختلف مانند گوشی های تلفن ، تبلت های مختلف و رایانه ها ، می توان فعالیت های مختلف مالی و حسابداری را بدون نیاز به دانش حسابداری از طریق این نرم افزار انجام داد و از طریق آن هزینه های مختلف ، درآمدها و بدهی های مختلف را گزارش گیری کرد.

نرم افزار حسابداری اندروید

به دلیل اینکه قابلیت کنترل در هر مکان و هر زمانی را دارد ، می تواند تغییرات مهم و اساسی در کسب و کارها را ایجاد کند و در نهایت باعث پیشرفت در تجارت شود.

انتهای مقاله در قسمت دانلود ، دانلود نرم افزار حسابداری رایگان اندروید فارسی برای استفاده کاربران گرامی قرار داده شده است.

دانلود نرم افزار حسابداری + اندروید رایگان

دانلود دانلود فایل : دانلود بهترین نرم افزار حسابداری اسان اندروید

فرمت : APK – حجم فایل 2.9 مگابایت

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *