دانلود نرم افزار مدیریت قراردادها | آرین سیستم

دانلود نرم افزار مدیریت قراردادها | نمونه قرارداد پشتیبانی نرم افزار

نرم افزار امور قرارداد برای انجام فعالیت های سازمان ها ضروری می باشد. چون با بزرگ شدن سازمان و بالارفتن تعداد قراردادها ، انجام امور دشوار خواهد شد. با دانلود نرم افزار مدیریت قراردادها طبقه بندی و مدیریت کردن قراردادها همراه با الحاقیه ها ، متمم ها و صورت وضعیت های آنها با سهولت انجام پذیر خواهد شد. بنابراین سازمان ها و شرکت ها برای نظارت و کنترل کردن قراردادها اقدام به تهیه نرم افزار مناقصات و قراردادها می کنند. عدم استفاده مناسب از نرم افزار مدیریت قراردادها باعث بالارفتن مخارج می شود.

سیستم مدیریت قراردادها

سیستم های مدیریت قراردادها با توجه به نیاز و درخواست های سازمان ها تهیه می شوند و امکان ارتباط با سیستم های دیگر برای راحتی و سریع تر انجام شدن کارها را دارند. در اینصورت با دانلود نرم افزار مدیریت قراردادها اشتباهات از طرف کاربران کاهش می یابد و گزارش های با کیفیتی به مدیران ارائه می گردد. در این سیستم مدیریت قرارداد علاوه بر درج عوامل و بندهای قید شده در قرارداد ، اطلاعات ضروری تری از جمله پیگیری های مالی و کنترل مدت زمان مشخص شده قرارداد نیز در برنامه قراردادها یافت می شود. با درج این اطلاعات در صفحه های کاری مدیران و کارکنان جزئیات تمامی دریافت و پرداخت های قراردادها قابل رویت می باشد و بدین شکل با محاسبات بصورت اتوماتیک به کارها سرعت بخشیده می شود و اطلاعات در مدت زمان کوتاهی به روز می شوند.

دانلود نرم افزار مدیریت قراردادها | آرین سیستم

سیستم مدیریت قراردادها | آرین سیستم

 

امکانات دانلود نرم افزار مدیریت قراردادها

 • قابلیت ثبت هزینه های کلی مختلف
 • قابلیت ثبت پروژه ها و مشخصات آنها
 • درج هزینه های صورت گرفته همراه با جزئیات
 • امکان گزارشگیری از پروژه ای مشخص
 • نمایش مجموع هزینه ها و نوع آنها

 

در انتهای مقاله بخش دانلودها برای شما کاربران محترم دانلود رایگان نرم افزار مدیریت قراردادها و نمونه قرارداد پشتیبانی نرم افزار و نمونه قرارداد پیمانکاری قرار داده شده است. با دانلود مجموعه قراردادها به قرارداد پشتیبانی نرم افزار که نمونه قرارداد نرم افزار محسوب می شود دست می یابید.

نرم افزار امور قراردادها در اصفهان بر اساس اقدامات بخش توسعه جلو می روند و در راستای تامین نیازهای سازمان گام برمی دارند. نرم افزار رایگان مدیریت قراردادها اخطار هایی در خصوص اتمام  مهلت زمان الحاقیه یا قراردادها را حتی به صورت پیامک را نیز می دهد. با دانلود نرم افزار مدیریت قراردادها قابلیت استفاده از آن به صورت شبکه و تحت وب را دارید و می توانید داخل سازمان خود یا حتی یک سیستم از آن بهره ببرید.

دانلود نرم افزار مدیریت قراردادها | آرین سیستم

امور قراردادها | آرین سیستم

 

انواع قراردادها در سیستم مدیریت

قرارداد تولید نرم افزار یکی از انواع نمونه قرارداد epc در سیستم مدیریت قراردادها است. سیستم مدیریت قراردادها سیستمی برای ارزیابی و تبادلات رایانه ای می باشد و با دانلود نرم افزار مدیریت قراردادها به ویژگی های این سیستم از جمله ثبت و نگهداری مشخصات قراردادها ، بازیابی قراردادها در هر لحظه ، اجرا کردن عملیات مالی مرتبط با پیمان ها و ارائه گزارش های مختلف از قراردادها دست می یابید. از انواع دیگر می توان به قرارداد پشتیبانی نرم افزار و قرارداد مشاوره مدیریت اشاره کرد.

دانلود نرم افزار مدیریت قراردادها ، مقاله قواعد اساسی تنظیم قرارداد و مجموعه قراردادها

دانلوددانلود فایل : مقاله قواعد اساسی تنظیم قرارداد
فرمت : PDF – حجم فایل ۱ مگابایت
دانلوددانلود فایل : مجموعه قراردادها
فرمت : RAR – حجم فایل ۱ مگابایت
دانلوددانلود فایل : نرم افزار مدیریت قراردادها تحت اکسل
فرمت : XLSX – حجم فایل ۱ مگابایت
رمز فایل : www.ariansystem.net

3 پاسخ
 1. درسا
  درسا می گوید

  سلام لطف می کنید یه نمونه کار بصورت ویدئو نمایش بدید تا با این برنامه تا بیشتر آشنا بشم من میخوام این برنامه رو بصورت نامحدود تهیه کنم ولی طرز استفاده درستشو متوجه نشدم مدیر عامل ازم کار خوب میخواد لطف کنید کمکم کنید

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
در صورتی که سوالی ندارید به دیگران کمک کنید تا مشکلشان حل شود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *