بیشتر بخوانید

خواندن این مقاله جذاب را از دست ندهید!

کلیه مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی می‌توانند برای اطلاع از مبلغ حقوق دریافتی و میزان مزایا و کسورات حقوق خود، از فیش حقوقی استفاده کنند. در گذشته فیش حقوقی فقط باید به صورت حضوری از سازمان دریافت میشد، ولی امروزه به صورت غیر حضوری و با استفاده از اینترنت به راحتی می‌توان فیش حقوقی تامین اجتماعی را دریافت کرد.

با توجه به میزان اهمیت دریافت فیش حقوقی برای بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی، در این مقاله به بررسی مفهوم فیش حقوقی و نحوه دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی به صورت حضوری و غیر حضوری می پردازیم. با ما همراه باشید.

خواندن مقاله فیش حقوقی تامین اجتماعی را به چه کسانی پیشنهاد می کنیم؟

مدیران کسب و کارها
مدیران مالی شرکت ها
حسابداران
دانشجویان رشته حسابداری

فیش حقوقی چیست؟

فیش حقوقی برگه ای است که از طرف کارفرما به کارگر یا کارمند و یا بازنشسته داده می‌شود، تا حقوق بگیران از میزان و جزئیات حقوق خود اطلاع داشته باشند. اطلاعاتی که در فیش حقوقی درج می‌شود، شامل سه بخش است.

در بخش اول، اطلاعات شرکت که همان نام شرکت و یا سازمان می‌باشد و همچنین تاریخ صدور فیش حقوقی نوشته می‌شود.

بخش دوم، شامل اطلاعات حقوق بگیر از جمله نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره حساب، شماره بیمه و … می‌باشد.

 بخش سوم و مهمترین قسمت فیش حقوقی، جزئیات مربوط به حقوق می‌باشد. که شامل حقوق مبنا و مزایا از جمله حق مسکن، حق اولاد، اضافه کاری و … می‌باشد. همچنین کسورات حقوق مثل بیمه، مالیات، وام، مساعده و درنهایت خالص حقوق پرداختی (مابه التفاوت حقوق و مزایا و کسورات می‌باشد) که عددی است که به حقوق بگیر پرداخت می گردد در این بخش ثبت می‌شود.

اگر بخواهیم ساده تر بگوییم، محاسباتی که مربوط به کارکرد یک ماه حقوق بگیر است انجام شده و اطلاعات مربوط به حقوق ماهانه در فیش حقوقی نشان داده می‌شود.

فیش حقوقی تامین اجتماعی چیست

شخص در حال مطالعه جزئیات فیش حقوقی خود

بازنشستگان برای دریافت فیش حقوقی تامین اجتماعی چکار کنند؟

بازنشستگان می‌توانند در پایان هر ماه، فیش حقوقی خود را از سازمان تامین اجتماعی دریافت کنند، تا از جزئیات حقوق خود اطلاع داشته باشند. بازنشستگان برای دریافت فیش حقوقی خود می‌توانند هم به صورت حضوری به سازمان تامین اجتماعی مراجعه کرده و با ارائه مدارک، فیش خود را دریافت کنند، و هم می‌توانند به صورت اینترنتی با وارد کردن کد ملی و رمز عبور در سامانه تامین اجتماعی، فیش حقوقی خود را دریافت نمایند.

دریافت فیش حقوقی تامین اجتماعی بازنشستگان

فیش حقوقی برای بازنشستگان یک مسئله مهم است. ولی در عین حال دریافت آن دشوار می‌باشد. مهم است زیرا که می‌خواهند از جزئیات حقوق خود و میزان افزایش حقوق خود اطلاعات داشته باشند.

دریافت فیش دشوار است، زیرا برای فرد بازنشسته کار مشکلی است، که برای دریافت فیش حقوقی به سازمان مراجعه کرده و چندین ساعت منتظر بماند، تا بتواند فیش حقوقی خود را دریافت کند.

ولی امروزه کارها آسان تر شده و به صورت غیر حضوری هم می‌توان فیش حقوقی خود را دریافت کرد. در ادامه با انواع روش‌های دریافت فیش حقوقی تامین اجتماعی بازنشستگان آشنا می‌شوید.

دریافت فیش حقوقی تامین اجتماعی

شخص بازنشسته درحال مقایسه اطلاعات فیش حقوقی اینترنتی و کاغذی می باشد.

انواع روش‌های دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی

بازنشستگان تامین اجتماعی در پایان هر ماه می‌توانند با دریافت فیش حقوقی خود از جزئیات حقوق دریافتی خود مطلع شوند. برای مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان و دریافت آن، دو روش وجود دارد.

  • روش حضوری
  • روش غیر حضوری

در گذشته، دریافت فیش حقوقی تامین اجتماعی بازنشستگان خیلی سخت بود. بازنشستگان باید به صورت حضوری به سازمان تامین اجتماعی مراجعه می ‌کردند و با ارائه مدارک مورد نیاز، فیش حقوقی خود را دریافت می نمودند.

ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی کارها آسان تر شده و دیگر نیازی به مراجعه حضوری نیست. بلکه به صورت غیر حضوری، از طریق سایت سازمان تامین اجتماعی بازنشستگان می‌توانند، به ‌راحتی فیش حقوقی خود را دریافت کنند. در ادامه در مورد هر دو روش حضوری و غیر حضوری توضیحاتی ارائه می‌شود.

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان و مستمری بگیران به صورت حضوری

یکی از روش‌های مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان و مستمری بگیران، دریافت به صورت حضوری می‌باشد. در این روش حقوق بگیران باید به شعبه تامین اجتماعی مراجعه نموده و بعد از ارائه مدارک و تکمیل فرم درخواست دریافت فیش حقوقی، فیش درخواستی خود را به صورت مکتوب و در قالب برگه فیش حقوقی تامین اجتماعی دریافت نمایند.  این روش به دلیل اینکه زمان بر است، برای بازنشستگان سخت می‌باشد.

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان و مستمری بگیران به صورت غیر حضوری

یک روش ‌دیگر برای دریافت فیش حقوقی تامین اجتماعی بازنشستگان و مستمری بگیران، دریافت فیش به صورت غیر حضوری و از طریق سامانه تامین اجتماعی به آدرس www.tamin.ir می‌باشد. در این روش، مستمری بگیران و بازنشستگان با مراجعه به سایت سازمان تامین اجتماعی در بخش خدمات غیر حضوری به آدرسwww.eservices.tamin.ir  و با تکمیل مراحل، می‌توانند فیش حقوقی خود را به صورت اینترنتی دریافت نمایند.

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی با کد ملی

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی، با استفاده از کد ملی و از طریق سایت تامین اجتماعی امکان پذیر است. بازنشستگان می‌توانند با ارائه کد ملی و تکمیل مراحل ثبت نام، فیش حقوقی خود را از سامانه سازمان تامین اجتماعی دریافت نمایند. در ادامه مقاله، مراحل نحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی با کد ملی را با استفاده از سایت تامین اجتماعی بیان خواهیم کرد.

ثبت نام در سامانه سازمان تامین اجتماعی

بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی برای دریافت فیش حقوقی خود از سایت سازمان تامین اجتماعی، باید ابتدا در این سامانه ثبت نام نموده و رمز عبور دریافت نمایند. بازنشستگان پس از ثبت نام در سامانه سازمان تامین اجتماعی، با وارد کردن کد ملی و رمز عبور دریافت شده، می‌توانند فیش حقوقی خود را دریافت نمایند.

لازم به ذکر می باشد که، برای دریافت خدمات غیر حضوری از سامانه تامین اجتماعی، ثبت نام در سامانه سازمان تامین اجتماعی فقط یکبار مورد نیاز است. در دفعات بعدی از همان نام کاربری و رمز عبور قبلی استفاده خواهید کرد. لذا در حفظ رمز عبور خود دقت کافی داشته باشید.

نکته مهم دریافت فیش حقوقی تامین اجتماعی

یکبار ثبت نام در سایت تامین اجتماعی برای دریافت فیش حقوقی کافیست

راهنمای تصویری دریافت فیش حقوقی تامین اجتماعی

اگر تا به حال از سامانه سازمان تامین اجتماعی فیش حقوقی دریافت نکرده‌اید و با نحوه کار با سامانه آشنا نیستید، در این قسمت از مقاله، مراحل دریافت فیش حقوقی تامین اجتماعی از سایت سازمان تامین اجتماعی، به صورت تصویری بیان شده است. تا کار با سامانه را آموزش دیده و به راحتی بتوانید فیش حقوقی خود را دریافت نمایید. برای دریافت فیش حقوقی، مراحل زیر را طی کنید.

گام اول: برای دریافت فیش حقوقی تامین اجتماعی، در ابتدا وارد سایت خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی به آدرس www.eservices.tamin.ir شوید. محیط سایت به شکل زیر می‌باشد.

گام اول دریافت فیش حقوقی تامین اجتماعی

اولین مرحله دریافت فیش حقوقی

گام دوم: بعد از اینکه وارد سایت شدید، از منوی مستمری بگیران، فیش حقوقی مستمری بگیران و دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران را مطابق شکل زیر کلیک کنید.

گام دوم دریافت فیش حقوقی تامین اجتماعی

دومین مرحله دریافت فیش حقوقی

گام سوم: در مرحله بعد باید نام کاربری که همان کد ملی مستمری بگیر است و گذرواژه که همان رمز عبوری است، که در مرحله ثبت نام انتخاب و تایید کرده بودید را وارد نموده و گزینه” ورود” را کلیک نمایید.

سومین مرحله دریافت فیش حقوقی تامین اجتماعی

سومین مرحله دریافت فیش حقوقی

گام چهارم: پس از ورود به صفحه کاربری خود، فرم زیر نمایش داده می‌شود. پس از تکمیل دقیق اطلاعات (اطلاعاتی شامل نام، نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی، شماره شناسنامه، شماره مستمری، سال، ماه و نوع پرداخت) بر روی گزینه” جستجو” کلیک کرده و فیش حقوقی خود را دریافت نمایید.

چهارمین مرحله دریافت فیش حقوقی تامین اجتماعی

چهارمین مرحله دریافت فیش حقوقی

با کلیک بر روی گزینه”چاپ فیش مستمری” می‌توانید فیش حقوقی خود را چاپ کنید.

چاپ فیش حقوقی تامین اجتماعی

نحوه چاپ فیش حقوقی

 

نکته: برای دریافت فیش حقوقی تامین اجتماعی از سامانه سازمان تامین اجتماعی، بهتر است از مرورگرهای مطمئن و به روز مانند فایرفاکس و یا کروم استفاده کنید. تا در هنگام کار با سامانه با مشکل مواجه نشوید.

بازیابی رمز عبور سامانه تامین اجتماعی

اگر در سامانه تامین اجتماعی ثبت نام نموده اید، ولی رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید، سازمان تامین اجتماعی امکان بازیابی رمز عبور سامانه تامین اجتماعی را فراهم نموده است.

برای بازیابی رمز عبور، در هنگام ورود به سامانه، با انتخاب گزینه “گذرواژه خود را فراموش کرده ام” وارد صفحه‌ای می‌شوید، که با وارد کردن کد ملی خود و روش دریافت رمز عبور، می‌توانید رمز جدیدی دریافت نمایید. دقت کنید که اگر روش پیامک را انتخاب نمایید، یک کد اعتبارسنجی به شماره تلفن همراه شما، پیامک می‌شود، که پس از وارد کردن آن می‌توانید، رمز عبور سامانه تامین اجتماعی را بازیابی نموده و رمز عبور جدیدی دریافت کنید.

نتیجه گیری

بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی می‌توانند برای اطلاع از جزئیات حقوق خود، از فیش حقوقی استفاده کنند. آنها می‌توانند با مراجعه حضوری به سازمان تامین اجتماعی و هم به صورت غیر حضوری و از طریق سایت سازمان تامین اجتماعی، فیش حقوق ماهانه خود را دریافت کنند.

با توجه به اینترنتی شدن دریافت فیش حقوقی، بازنشستگان باید با نحوه کار با سامانه تامین اجتماعی را آموزش ببینند تا بتوانند به راحتی فیش حقوقی تامین اجتماعی خود را دریافت نمایند، به همین جهت در این مقاله نحوه دریافت فیش حقوقی از سامانه تامین اجتماعی را شرح دادیم. در پایان، هرگونه سوال یا پیشنهاد خود را حتما در قسمت دیدگاه با ما مطرح نمایید.

دسترسی به مقالات مرتبط:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
فقط 4 ثانیه تا دانلود فایل فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا فایل دانلودی را برایتان ایمیل کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ اتوماسیون اداری فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار حسابداری فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار اتوماسیون اداری فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار حسابداری فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
چند ثانیه دیگر اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار ArianERP برایتان ارسال می شود.
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا اطلاعات را برایتان ایمیل کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار خزانه داری فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار خزانه داری فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
هورااا .... ، شما با موفقیت درخواست خود را در سیستم ثبت کردید
فایل درخواستی شما به سرعت در حال ارسال است . . .
تا حداکثر 5 دقیقه دیگر فایل مورد نظر را در ایمیل خود دریافت می کنید ، توجه کنید که اگر در پوشه اسپم رفته بود ، ایمیل را NOT SPAM بزنید
شما می تونید تا اون موقع ، فرم درخواست دمو نرم افزار را پر نمائید ، تا با ویژگی نرم افزار های ما از نزدیک آشنا شوید.
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار اموال و دارائیهای ثابت فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار اموال و دارائیهای ثابت فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
با تشکر از شما ، شما با موفقیت اطلاعات خود را ثبت کردید
درخواست شما به سرعت در حال پیگیری است ...
تا حداکثر 5 دقیقه دیگر ایمیلی برای شما ارسال می کنیم ، حتما آن را مطالعه نمائید تا برای دمو نرم افزار اطلاعات مورد نیاز را در سایت پر نمائید ، خب تا ایمیل به دست شما برسد درخواست دمو خود را تکمیل نمائید.
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزارفروش و حسابداری فروش فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار فروش و حسابداری فروش فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار انبار و حسابداری انبار فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار انبار و حسابداری انبار فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار خرید و تدارکات داخلی فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار خرید و تدارکات داخلی فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار پرسنلی و احکام فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار پرسنلی و احکام کارگزینی فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار حقوق و دستمزد فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار حقوق و دستمزد فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار BPMS فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار BPMS فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار آرشیو اسناد فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار آرشیو اسناد فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار ارتباط با مشتریان CRM فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار CRM فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار ArianERP فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار ArianERP فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار نگهداری و تعمیرات PM فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار نگهداری و تعمیرات PM فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار سفارشات خارجی فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار سفارشات خارجی فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار بهای تمام شده فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار بهای تمام شده فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار کنترل کیفیت فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار کنترل کیفیت فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار برنامه ریزی تولید فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار برنامه ریزی تولید فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار پخش مویرگی فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزارپخش مویرگی فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار امور سهام فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار امور سهام فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار بازرگانی فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار بازرگانی فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار منابع انسانی فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار منابع انسانی فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار حضور و غیاب فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار حضورغیاب فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار مدیریت قراردادها فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار مدیریت قراردادها فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار تصمین کیفیت فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار تضمین کیفیت فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار صورتهای مالی فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار صورتهای مالی فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار صورتهای مالی فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزارحسابداری ارزی فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزارحسابداری ارزی فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

  • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم