استقرار موفق نرم افزارهای آرین سیستم در ستاد بازسازی عتبات عالیات

استقرار موفق نرم افزارهای آرین سیستم در ستاد بازسازی عتبات عالیات

عتبات عالیات عراق در طول یک قرن گذشته نه تنها مطابق زمان توسعه نیافتند بلکه بر اثر سیاست های سوء در حال تخریب بودند. با سقوط رژیم بعثی و امکان حضور عاشقان و مشتاقان زیارت اهل بیت علیهم السلام ، به همت جمعی از دوستداران اهل بیت علیهم السلام و متخصصین و معتمدین و خیرین ، با استفاده از رهنمودهای مقام معظم رهبری ، ستاد بازسازی عتبات عالیات و پشتیبانی عراق در سال ۱۳۸۲ تشکیل گردید.

کلیات: نوع فعالیت ستاد ، غیردولتی ، داوطلبانه و غیرانتفاعی است و حوزه فعالیت آن بین المللی است و مدت فعالیت ، از تاریخ تاسیس نامحدود است. مرکز اصلی آن در تهران می باشد.

موضوع فعالیت ستاد ، بازسازی عتبات عالیات و اماکن مذهبی عراق و دیگر کشورها و انجام خدمات علمی ، فرهنگی ، آموزشی ، بهداشتی ، عمرانی و فعالیت های انسان دوستانه می باشد.

منابع مالی و دارایی های ستاد از طریق قبول کمک های مالی داوطلبانه از سازمان های دولتی و غیر دولتی و سایر اشخاص خیر و عاشقان بازسازی حرم های مطهر تامین می شود.

پیاده سازی و استقرار نرم افزارهای جدید هدف اصلی و مهم ستاد بازسازی عتبات عالیات می باشد و استفاده از یک نرم افزار یکپارچه و فرایند محور در ستاد عتبات و عالیات عراق ، می تواند تمامی فرایندهای مورد نیاز در تمام سطوح فعالیت های ستاد را تعریف کند به طوریکه هر کاربر بر اساس فرایند های تعریف شده وظایف خود را به نحوه احسن به انجام برساند.

به گزارش آرین سیستم  ، ستاد بازسازی عتبات عالیات پس از احساس نیاز به نرم افزار کاملا یک پارچه و فرایند محور در جهت رفع نیازهای کلیه واحد های ستاد ، اقدام به بررسی خرید نرم افزار جدید نموده است و پس از بررسی امکانات نرم افزار های موجود در بازار و توانایی های مالی و فنی شرکت های نرم افزاری در طی یک فرایند 5 ماهه ، شرکت آرین سیستم را به دلایل زیر جهت عقد قرارداد انتخاب نمودند :

نرم افزار های یکپارچه آرین سیستم

الف – سبد کامل محصولات آرین سیستم  به طوریکه تمامی محصولات مورد نیاز خریدار را شامل می شد

ب – بومی سازی نرم افزار BPMS آرین سیستم  و یکپارچه بودن نرم افزار BPMS با سایر نرم افزار های آرین سیستم از لحاظ دیتابیسی

ج – قابلیت  منطبق سازی نرم افزار ها بر اساس نیاز های خریدار

د – قیمت بسیار مناسب نرم افزار در مقایسه با نرم افزار های هم سطح آرین سیستم

بر اساس قرارداد منعقد شده ستاد بازسازی عتبات عالیات تعداد 9 نرم افزار آرین سیستم شامل :

بر روی سرور عتبات عالیات نصب گردید.

ابتدا واحد استقرار نرم افزار آرین سیستم ، پس از عملیات نصب نرم افزار ، اقدام به برنامه ریزی جهت پیاده سازی نرم افزار های آرین سیستم در ستاد عتبات و عالیات عراق نموده است. فرایند منطبق سازی ، راه اندازی و استقرار در ستاد بازسازی عتبات عالیات 2 ماه طول کشید که شامل ساخت فرایندهای مورد نیاز در تمامی نرم افزار ها و پیاده سازی کامل نرم افزار ها در دفتر مرکزی می باشد. و در مدت پیاده سازی و استقرار نرم افزارها ، با توجه به محیط کاربری ساده نرم‌افزار و ارتباط بر قرار نمودن سریع کاربران با محیط نرم افزار و آموزش های مستمر ارائه شده ، کاربران براحتی توانستند از نرم‌افزارهای خریداری شده استفاده نمایند و نرم افزار قدیم کنار گذاشته شد.

محمد مختاری

مدیر مالی استانها – ستاد بازسازی عتبات عالیات

موفقیت یک سیستم نرم افزاری به استقرار مناسب و پشتیبانی مستمر  وابسته است ، موضوعی که مزیت اصلی نرم افزار های آرین سیستم است.

محمد مختاریwww.atabat.org

نرم افزار های آرین سیستم ، در راستای پیاده سازی موفق در ستاد بازسازی عتبات عالیات و جلب رضایت آن ستاد از خدمات ارائه شده ، خریدار رضایت خود را به صورت نامه ای به این شرکت اعلام نموده است.

در پایان لازم می دانیم از همکاری و مساعدت مدیریت مجموعه و کلیه پرسنل واحد های مختلف ، بالاخص  واحد مالی ، که این شرکت را در پیاده سازی موفق نرم افزار ها یاری نمودند تشکر و قدردانی نماییم.

پروژه استقرار نرم افزار ArianERP در ستاد بازسازی عتبات عالیات با موفقیت به پایان رسید

تصاویری از محیط نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم

  • گزارشات ماتریسی | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
  • گزارشات مقایسه ای | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
  • گزارش مرور حسابها | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
  • گروه تفصیلی | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
  • صدور اسناد | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم

خوشحال می شویم سوالات خود را در مورد این مقاله از ما بپرسید تا بیشتر بتوانیم شما را یاری نمائیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
در صورتی که سوالی ندارید به دیگران کمک کنید تا مشکلشان حل شود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *