تماس
جلسه دموکاتالوگ
عضویت در خبرنامه

نرم افزار ثبت اطلاعات مشتری معرفی نرم افزار crm بهینه

نرم افزار ثبت اطلاعات مشتری + معرفی نرم افزار crm بهینه

یکی از مسائل مهم که سالهاست وارد بازاریابی شده است موضوع مديريت ارتباط با مشتري یا crm است. مدیریت ارتباط با مشتریان به مجموعه گام هایی گفته می شود که با هدف ایجاد و گسترش رابطه بلند مدت بین مشتریان و سازمان ، برداشته می شود و به ثبت اطلاعات مشتری می انجامد. در حقیقت هدف اصلی نرم افزار crm استفاده مناسب و بهینه از تکنولوژی های جدید و منابع انسانی برای به دست آوردن بینش دقیق در مورد مشتریان و بازار است. یکی از راه های مدیریت و ثبت اطلاعات مشتری استفاده از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری است. در ادامه مقاله نرم افزار crm را معرفی و کاربرد های آن را در سازمان بیان خواهیم کرد.

crm چیست؟    

در قسمت قبل اهمیت crm را بیان کردیم. در این قسمت به طور دقیق تر تعریف سیستم ارتباط با مشتری یا همان crm را معرفی خواهیم کرد. crm یک ابزار مناسب و قوی است که به جمع آوری اطلاعات در مورد مشتریان به مدیران سازمان کمک می کند و باعث تسریع در پاسخگویی به نیاز مشتریان شده و در نتیجه رضایت مشتریان را به همراه خواهد داشت. crm باعث یکپارچگی سیستم های بازاریابی ، فروش و پشتیبانی شده و سازمان را در رسیدن به اهداف خود کمک فراوان خواهد کرد. سه عنصر اصلی که در یک crm وجود دارد شامل نیروی انسانی ، روش کار و تکنولوژی است. برای اطلاعات بیشتر در مورد crm می توانید به کتاب آموزش crm و مقالات crm که در انتهای مقاله ارائه شده است ، مراجعه کنید.

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری | آرین سیستم

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری | آرین سیستم

نرم افزار crm چیست؟

در بخش قبل crm را معرفی کردیم ، در این قسمت به معرفی نرم افزار ثبت اطلاعات مشتری crm و کاربرد و امکانات آن می پردازیم و دلایل اهمیت خرید crm را بیان می کنیم. نرم افزار ثبت اطلاعات مشتری یا  crm اطلاعات مشتریان سازمان را در یک پایگاه داده جمع آوری کرده تا در صورت نیاز به سرعت به آن دسترسی پیدا کرد. یکی از فعالیت هایی که نرم افزار مدیریت مشتریان انجام می دهد کنترل تماس های کارمندان و مدیران با مشتریان سازمان و پیگیری روند انجام معاملات با آن ها است.

اهداف نرم افزار ثبت اطلاعات مشتری crm

نرم افزار ثبت اطلاعات مشتری crm با اهداف بسیاری در سازمان استفاده می شود ، در ادامه تعدادی از این اهداف را معرفی خواهیم کرد:

  • افزایش درآمد های سازمان
  • افزایش رضایت مشتریان
  • افزایش سود حاصل از فروش
  • سفارشی سازی محصول
  • ارائه محصول با استفاده از روش و کانال های مناسب
  • صرفه جویی در هزینه های سازمان
  • ارائه محصول در زمان مناسب
  • حفظ و نگهداری اطلاعات سازمان
ثبت اطلاعات مشتری | آرین سیستم

ثبت اطلاعات مشتری | آرین سیستم

دانلود کتاب crm

همان طور که بیان کردیم نرم افزار ثبت اطلاعات مشتری crm اهمیت بسیاری در سازمان دارد و استفاده از آن در سازمان ها مزایای بسیاری دارد. استفاده از این نرم افزار نیاز به آموزش های پیچیده ای ندارد و با کمی تحقیق در مورد crm یا استفاده از کتاب ها و مقالات مختلف می توان به سادگی این نرم افزار را فرا گرفت. در ادامه مقاله لینک دانلود کتاب مدیریت ارتباط با مشتری pdf و دانلود مقاله crm را برای آشنایی بیشتر شما ارائه داده ایم.

هدف ما در این مقاله معرفی نرم افزار ثبت اطلاعات مشتری ، بیان ویژگی های آن و دلایل نیاز سازمان به این نرم افزار بود. به این منظور و برای آموزش بیشتر مدیریت ارتباط با مشتری مقاله و کتاب هایی در این زمینه ارائه داده ایم. امیدواریم استفاده از این مقاله مورد رضایت شما قرار گرفته باشد و با خرید نرم افزار crm به اهداف اصلی سازمان خود دست یابید.

خرید نرم افزار crm آرین سیستم

با توجه به اینکه در اصول مدیریتی سالهای اخیر تحکیم رابطه با مشتری و مشتری مداری منطق موفقیت در کسب و کار به شمار می رود ، حفظ رابطه و راضی نگه داشتن مشتریان و توجه به نظرات ، پیشنهادات و انتقادات آنها بسیار حائز اهمیت می باشد. نرم افزار crm و یا همان نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان بوجود آمد تا این ارتباط را بهینه کند و کسب و کار را با مشتری مداری رونق بخشد.

نرم افزار crm آرین سیستم با تحلیل دقیق بازار و اصول روابط با مشتریان برنامه ریزی شده است. می توانید برای درخواست دمو و خرید نرم افزار crm آرین سیستم روی دکمه درخواست دمو در عکس زیر کلیک کنید.

درخواست دمو نرم افزار crm

[av_one_fourth av_uid=’av-wu2awq’]

[/av_one_fourth]

دسترسی به مقالات مرتبط:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
در صورتی که سوالی ندارید به دیگران کمک کنید تا مشکلشان حل شود!