بیشتر بخوانید

خواندن این مقاله جذاب را از دست ندهید!

کنترل ورود و خروج کارمندان در شرکت‌ها و سازمان‌ها، همچنین کنترل عبور و مرور خودرو‌ها در اتوبان‌ها و پارکینگ‌ها امری ضروری است. کنترل رفت و آمد‌ها در گذشته بر عهده نیروی انسانی بوده است. با پیشرفت علم و تکنولوژی، سیستم کنترل تردد جایگزین نیروهای انسانی گردیده است.

استفاده از سیستم کنترل تردد منجر به کاهش خطای انسانی، کاهش هزینه نیروی انسانی، جلوگیری از ورود‌های غیر مجاز و… شده است. در این مقاله در خصوص نرم افزار کنترل تردد و انواع آن، مکان مناسب جهت نصب سیستم مذکور، ویژگی‌ها و مزایای نرم افزار کنترل تردد توضیحاتی ارائه شده است.

خواندن مقاله سیستم کنترل تردد را به چه کسانی پیشنهاد می کنیم؟

مدیران منابع انسانی
کارشناسان منابع انسانی
کارشناسان حقوق و دستمزد
افرادی که قصد تهیه نرم افزار کنترل تردد دارند

سیستم کنترل تردد چیست؟

سیستم کنترل تردد (Traffic Control System) دستگاهی جهت کنترل عبور و مرور وسایل نقلیه (در پارکینگ‌ها) و ورود و خرج افراد در سازمان‌ها و ادارات ‌می‌باشد. نرم افزار کنترل تردد منجر به افزایش امنیت شده است. به وسیله سیستم مذکور، ورود و خروج افراد در زمان‌های مختلف و همچنین در یک مکان خاص قابل کنترل ‌می‌باشد.

سیستم کنترل تردد چه کمکی به سازمان من می‌کند؟

امروزه سازمان‌ها به دنبال افزایش امنیت و نظم دهی به تردد‌های خود ‌می‌باشند. همچنین آن‌ها خواستار کاهش خطای انسانی، امکان گزارش گیری لحظه‌ای و در نهایت کاهش هزینه‌ها هستند.

سیستم کنترل تردد دستگاهی است، که ‌می‌تواند نیازهای یاد شده هر سازمانی را بر طرف سازد. به همین علت در هر سازمانی استفاده از این سیستم ضروری به نظر می‌رسد.

بهترین مکان نصب دستگاه متصل به سیستم کنترل تردد کجا است؟

سیستم کنترل تردد قابلیت نصب در هر مکانی را دارد، اما جهت افزایش کارایی سیستم مذکور، بایستی در محل ورود و خروج نسبت به نصب آن اقدام گردد. این سیستم باید در مکانی نصب گردد، که محل مذکور توانایی تحمل وزن سیستم را داشته باشد و از مقاومت کافی برخوردار باشد.

لازم به ذکر می‌باشد، که در نصب سیستم باید به نقشه سیم کشی ساختمان و تجهیزات ایمنی و امنیتی نیز توجه داشت، تا تداخلی در کارایی سیستم‌های مذکور به وجود نیایید.

مزایای استفاده از سیستم کنترل تردد

استفاده از تکنولوژی سبب ‌می‌شود تا خطاهای انسانی کاهش یافته، در نتیجه عملکرد یک واحد به نتایج قابل قبول نزدیک‌تر باشد. استفاده از سیستم کنترل تردد دارای مزایایی می‌باشد، که در تصویر زیر شرح داده شده‌اند.

مزایای سیستم کنترل تردد

مزایای استفاده از سیستم کنترل تردد

امنیت اطلاعات چه نقشی در سیستم کنترل تردد ایفا می‌کند؟

سطح امنیت مورد نیاز یک سازمان به نیازها و شرایط آن سازمان بستگی دارد. به عنوان مثال یک منزل مسکونی و یا یک ساختمان اداری، نسبت به یک سیستم کنترل تردد در مکان‌های عمومی، نیازهای امنیتی متفاوتی خواهند داشت.

محل کسب و کار، سطح جرم و جنایت در منطقه، ساعات‌کاری و… از جمله موادری ‌می‌باشند، که در تشخیص سطح امنیتی مورد نیاز کمک می‌کند. بنابراین باتوجه به سطح امنیتی مورد نیاز، ‌می‌توان نسبت به استفاده از سیستم مناسب اقدام نمود.

کاربرد سیستم کنترل تردد در ورود و خروج کارمندان

باتوجه به تمایل کارمندان به ورود با تاخیر به محل کار و خروج سریع‌تر از محل فعالیت، ورود و خروج آن‌ها از چالش‌های همیشگی ادارات و سازمان‌ها بوده است. استفاده از سیستم منجر به کاهش چالش‌های مذکور، افزایش نظم و انضباط کاری و افزایش اطمینان خاطر صاحبان کسب و کار شده ست.

سیستم کنترل تردد وسیله‌ای برای مدیریت بهتر زمان و نظارت بر عملکرد پرسنل یک سازمان ‌می‌باشد. نظارت برعمکرد پرسنل توسط واحد منابع انسانی انجام می شود، اگر میخواهید اطلاعات خود را در زمینه وظایف این واحد افزایش بدهید، حتما مقاله وظایف مدیر منابع انسانی را مطالعه کنید.

باتوجه به محاسبه دقیق اختلاف ورود و خرج افراد، محاسبه صحیح و دقیق کسری و اضافه کار پرسنل آسان‌تر ‌می‌گردد. این سیستم دارای انواع مختلفی ‌می‌باشد، که سازمان‌ها حسب نیاز و نحوه کاربرد آن ‌می‌توانند نسبت به خرید آن اقدام نمایند.

انواع مدل‌های بهترین سیستم کنترل تردد

به مجموعه اتوماسیون حفاظتی و کنترلی، سیستم کنترل تردد می‌گویند، که سیستم‌های مذکور از دو جهت نوع سیستم و نوع کنترل قابل طبقه بندی ‌می‌باشند.

انواع مدل سیستم کنترل تردد

انواع مدل سیستم کنترل تردد از نظر نوع سیستم و نوع کنترل مشخص می شوند

 1. از نظر نوع سیستم

 • مستقل

در سیستم کنترل تردد مستقل، بدون نیاز به نرم افزار خارجی، کار کنترل عبور و مرور انجام ‌می‌شود. این نوع سیستم دارای یک حافظه داخلی، جهت ثبت ورود و خروج بوده و برنامه‌ریزی و دریافت اطلاعات آن با اتصال به کامپیوتر، لپ‌تاپ، کی‌پد کارت‌خوان و یا اتصال به پرینتر قابل انجام است.

از مزایای سیستم کنترل تردد مستقل، می‌توان به نصب و راه اندازی آسان آن‌ها در کمترین زمان ممکن اشاره نمود. اما دستگاه‌های مذکور به علت ساده بودن نوع برنامه، امکان اتصال به سایر سیستم‌های امنیتی همانند سیستم اعلام خطر و دوربین مداربسته را ندارد. سیستم مستقل برای تعداد محدودی درب با فاصله کم مناسب ‌می‌باشد.

 • تحت شبکه (یکپارچه)

به مجموعه تجهیزات شناسایی (کارت، اثر انگشت، چهره و…)، بردهای کنترل تحت شبکه، نرم‌افزار مدیریت و فرمان‌های قابل ‌اجرای متنوع جهت تعداد بسیار زیادی درب و فضای امنیتی، سیستم کنترل تردد یکپارچه می‌گویند. از مزایای این سیستم تحت شبکه به موارد زیر ‌می‌توان اشاره نمود:

 • برنامه ریزی سریع توسط اپراتور
 • کنترل موردی شرایط
 • امکان توسعه برای اتصال به انواع درب‌ها
 • امکان تعریف شیفت‌های کاری
 • اتصال به سیستم‌های مداربسته و اخطار
 • کنترل مستقیم ورودی‌ها
 • ایمنی بالای برنامه
 • تعریف شرایط دشوار مانند آتش‌سوزی

نکته: از مهم‌ترین ویژگی‌های سیستم کنترل تردد یکپارچه امکان تعریف شیفت‌های کاری، اتصال به سیستم‌های مداربسته، کنترل مستقیم ورودی‌ها و ایمنی بالای برنامه ‌می‌باشد.

 1. از نظر نوع کنترل

 • کنترل تردد پرسنل

سیستمی که جهت مرور افراد، کارمندان و پرسنل به مکانی خاص طراحی شده است، سیستم‌ کنترل تردد پرسنل نامیده می‌شود. در این نوع از سیستم‌ها اجازه تردد از طریق تجهیزات کارتخوان درب، بیومتریک و رمزی صورت ‌می‌گیرد.

شخص با داشتن کارت و یا رمز ورود، می‌تواند به فضای امن دسترسی یابد و یا به وسیله دوربین‌های بینایی ماشین، خصوصیات فیزیکی انحصاری مانند اثر انگشت، قرنیه و یا چهره فرد بررسی شده و اجازه ورود صادر ‌می‌گردد.

سیستم کنترل تردد پرسنل

موارد موثر در انتخاب نرم افزار کنترل تردد پرسنل مناسب

 • کنترل تردد وسایل نقلیه

سامانه‌های کنترل تردد خودرو در سیستم‌ کنترل تردد پلاک خودرو، ورودی را به صورت خودکار تشخیص می‌دهد. پلاک وسیله نقلیه با دیتابیس مرکزی تطبیق داده ‌می‌شود و مانع تردد یا صدور دستور باز و بسته شدن درب ‌می‌شود.

همچنین با تطبیق پلاک خودرو، روز، ماه و ساعت برای اجازه ورود و خروج به خودروی خاص، در نظر گرفته ‌می‌شود. اجزی اصلی سیستم‌های کنترل تردد به شرح زیر است:

 • تجهیزات احراز هویت
 • داشبورد مدیریت
 • قفل برقی
 • پنل نرم افزار کنترل تردد
 • سرور نرم افزار کنترل تردد

استفاده از کارت تردد در سیستم کنترل تردد

کارت تردد، کلید یا یک نشانه امنیتی است، که امکان دسترسی افراد به مکان خاصی را ‌می‌دهد. به عنوان مثال اگر شخصی در اداره قصد ورود به اتاق سرور را داشته باشد، ‌می‌تواند با قراردادن یا کشیدن کارت بر روی کارت خوان نصب شده بر روی درب اتاق، به محل مورد نظر دسترسی پیدا کند.

همچنین در ادارات و سازمان‌ها ازطریق دستگاه کارت خوان متصل به دستگاه حضور و غیاب و یک کارت تردد، ورود و خروج پرسنل استفاده ‌می‌نمایند. روی هر کارت یک کد منحصر به فرد درج شده است، که با شناسایی کد مذکور به وسیله دستگاه کارت خوان، اجازه تردد به وسیله سیستم کنترل تردد صادر ‌می‌گردد.

البته لازم به ذکر می‌باشد، که هر نوع سیستم حضور و غیابی مناسب شرکت شما نیست و بهتر است، که سیستم مورد استفاده شما امکانات مورد نیاز را داشته باشد، اگر می‌خواهید بیشتر با معیارها و نحوه شناسایی سیستم‌های پیشرفته این سیستم‌ها آشنا بشوید، حتما مقاله سیستم حضور و غیاب پیشرفته را مطالعه کنید.

استفاده از رمز عبور در سیستم کنترل تردد

سیستم کنترل تردد استفاده از رمز عبور، جهت کنترل ورود و خروج در سازمان‌ها و شرکت‌های کوچک بیشتر استفاده ‌می‌گردد. زیرا در سازمان‌های بزرگ استفاده از این شیوه تردد پیچیده و غیر عملی بوده و در نتیجه منجر به کاهش ایمنی ‌می‌گردد.

استفاده از رمزعبور سیستم در بانکداری، جهت تایید دسترسی به حساب‌های آنلاین مورد استفاده قرار ‌می‌گیرد. هر چند امکان استفاده از رمز عبور در نرم افزار کنترل تردد بسیار آسان ‌می‌باشد، اما فراموشی رمز عبور و یا هک شدن و به اشتراک گذاشته شدن رمز عبور، ‌می‌تواند منجر به ایجاد مشکلات غیر قابل جبران شود.‌

استفاده از اثر انگشت در سیستم کنترل تردد

سیستم کنترل تردد اثر انگشتی، جهت تایید اعتبار و صدور اجازه عبور و مرور، از اسکنر‌های بیومتریک استفاده ‌می‌نماید. این سیستم اثر انگشتی یکی از سیستم‌های رایج سیستم بیومتریک ‌می‌باشد.

این سیستم سطح امنیتی بالایی نسبت به سایر سیستم‌های کنترل تردد دارد. باتوجه به هزینه نصب تقریبا یکسان سیستم مبتنی بر کارت با نرم افزار کنترل تردد انگشتی، تقریبا تمامی موسسات قادر به نصب نرم افزار کنترل تردد یاد شده ‌می‌باشند.

چگونگی تشخیص افراد به کمک سیستم کنترل تردد

نرم افزار کنترل تردد با استفاده از کارت تردد، باتوجه به اطلاعات ذخیره شده در کارت موجود، دستگاه کنترل تردد و تطابق آن‌ها منجر به اجازه ورود و خروج افراد ‌می‌شود. در سیستم تردد با استفاده از رمز عبور، دستگاه رمز دریافتی را با اطلاعات ذخیره شده در خود تطابق ‌می‌دهد و در نهایت اجازه ورود و خروج افراد را صادر ‌می‌نماید.

در هر دو روش فوق در صورتی که کارت تردد یا رمز عبور توسط شخص ثالث دزدیده شود، دستگاه نمی‌تواند نسبت به شناسایی افراد اقدام‌ نماید و تنها با تطبیق اطلاعات اقدام به اجازه ورود افراد غیر را ‌می‌دهد.

در سیستم کنترل تردد بیومتریک که شامل سیستم انگشتی و سیستم چشمی ‌می‌باشد، کنترل تردد افراد به ویژگی‌های منحصر به فرد و فیزیکی هر کاربر متکی است. به همین علت سیستم مذکور ایرادات وارده بر دو سیستم شرح داده شده قبلی را نخواهد داشت.

بهترین سیستم کنترل تردد پرسنل چیست؟

امنیت و نظم یکی از ضروری ترین مسائل سازمان ‌می‌باشد. یکی از راه‌های نظم بخشیدن و تامین امنیت در سازمان، استفاده از نرم افزار کنترل تردد ‌می‌باشد. باتوجه به تنوع سیستم‌ها، هر سازمان باید با توجه به شرایط خود نسبت به انتخاب بهترین سیستم کنترل تردد (Traffic control system) اقدام نماید. ویژگی‌هایی که در انتخاب بهترین سیستم ‌می‌تواند موثر واقع شود، در تصویر زیر ذکر شده است.

ویژگی های بهترین سیستم کنترل تردد

ویژگی های بهترین نرم افزار کنترل تردد

بهترین سیستم کنترل تردد پرسنل چه ویژگی‌هایی دارد؟

نرم افزار کنترل تردد علاوه براین که در سازمان‌ها و شرکت‌ها مورد استفاده قرار ‌می‌گیرد، در ورودی انواع درب‌ها مانند درب ورودی ساختمان‌های مسکونی، کنترل تردد آسانسور در هتل‌ها و برج‌های مسکونی، درب پارکینگ‌ها به عنوان سیستم کنترل تردد خودرو و … مورد استفاده قرار ‌می‌گیرد.

یک نرم افزار کنترل تردد پرسنل مناسب با توجه به موارد زیر ‌می‌تواند انتخاب شود:

 • سیاست عبور و مرور

یک سازمان ‌می‌بایست در هنگام خرید سیستم تعیین کند، که ‌می‌خواهد شناسایی و عبور و مرور بر چه اساسی (تشخیص چهره، کارت پرسنلی یا اثر انگشت) صورت پذیرد.

 • نوع سخت‌افزار مورد نیاز

در هنگام انتخاب، توجه به نوع سخت‌افزار مانند قفل برقی، دوربین مداربسته، قفل دستگیره‌ای و قفل‌های اهرمی مهم ‌می‌باشد.

نرم افزار کنترل تردد آرین سیستم یکی از سیستم‌های پرطرفدار کنترل تردد ‌می‌باشد، که امکان استقرار و اعمال قوانین محاسبه کارکرد پرسنل را در اختیار مدیران قرار ‌می‌دهد. با استفاده از سیستم کنترل تردد آرین سیستم، مدیران ‌می‌توانند به صورت آنی آخرین وضعیت تردد پرسنل سازمان خود را مشاهده نمایند.

برای بررسی امکانات و ویژگی‌های منحصر به فرد سیستم کنترل تردد آرین سیستم و مشاهده دموی این نرم افزار، حتما به صفحه نرم افزار حضور و غیاب مراجعه نمایید.

 • سطح امنیت مورد انتظار

میزان امنیت مدنظر سازمان نقش اساسی در خصوص خرید و نصب سیستم حضور و غیاب پرسنل ایفا ‌می‌نماید.

 • بودجه موردنظر

اقتصادی ترین و بهینه ترین مدل باید با توجه بودجه وجود انتخاب گردد. همچنین تجربه مصرف کنندگان، خدمات پس از فروش و … نیز در این امر موثر ‌می‌باشد.

نکته: در ساختمان‌هایی که دارای منبع تغذیه پشتیبان برق نیستند، باید مقررات کنترل تردد و ایمنی آتش نشانی، جهت زمان قطع برق در نظر گرفته شود.

نتیجه گیری

سازمان‌ها، ارگان‌ها و شرکت‌ها جهت کاهش خطای انسانی، کاهش هزینه‌های نیروی انسانی، جلوگیری از ورود‌های غیر مجاز و… به استفاده از نرم افزار کنترل تردد روی آورده‌اند. باتوجه به گسترش انواع سیستم‌های یاد شده، آشنایی با انواع سیستم‌ها و نحوه کاربرد آن‌ها امری ضروری است.

در این مقاله توضیحاتی در خصوص سیستم کنترل تردد (Traffic Control System)، انواع مدل‌ها و بهترین سیستم‌های کنترل تردد، مناسب ترین مکان نصب سیستم و … ارائه گردیده است. درپایان اگر سوال و یا نظری درباره این مقاله دارید، حتما از طریق ثبت دیدگاه با ما در ارتباط باشید.

دسترسی به مقالات مرتبط:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
فقط 4 ثانیه تا دانلود فایل فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا فایل دانلودی را برایتان ایمیل کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ اتوماسیون اداری فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار حسابداری فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار اتوماسیون اداری فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار حسابداری فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
چند ثانیه دیگر اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار ArianERP برایتان ارسال می شود.
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا اطلاعات را برایتان ایمیل کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار خزانه داری فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار خزانه داری فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
هورااا .... ، شما با موفقیت درخواست خود را در سیستم ثبت کردید
فایل درخواستی شما به سرعت در حال ارسال است . . .
تا حداکثر 5 دقیقه دیگر فایل مورد نظر را در ایمیل خود دریافت می کنید ، توجه کنید که اگر در پوشه اسپم رفته بود ، ایمیل را NOT SPAM بزنید
شما می تونید تا اون موقع ، فرم درخواست دمو نرم افزار را پر نمائید ، تا با ویژگی نرم افزار های ما از نزدیک آشنا شوید.
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار اموال و دارائیهای ثابت فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار اموال و دارائیهای ثابت فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
با تشکر از شما ، شما با موفقیت اطلاعات خود را ثبت کردید
درخواست شما به سرعت در حال پیگیری است ...
تا حداکثر 5 دقیقه دیگر ایمیلی برای شما ارسال می کنیم ، حتما آن را مطالعه نمائید تا برای دمو نرم افزار اطلاعات مورد نیاز را در سایت پر نمائید ، خب تا ایمیل به دست شما برسد درخواست دمو خود را تکمیل نمائید.
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزارفروش و حسابداری فروش فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار فروش و حسابداری فروش فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار انبار و حسابداری انبار فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار انبار و حسابداری انبار فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار خرید و تدارکات داخلی فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار خرید و تدارکات داخلی فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار پرسنلی و احکام فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار پرسنلی و احکام کارگزینی فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار حقوق و دستمزد فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار حقوق و دستمزد فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار BPMS فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار BPMS فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار آرشیو اسناد فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار آرشیو اسناد فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار ارتباط با مشتریان CRM فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار CRM فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار ArianERP فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار ArianERP فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار نگهداری و تعمیرات PM فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار نگهداری و تعمیرات PM فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار سفارشات خارجی فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار سفارشات خارجی فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار بهای تمام شده فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار بهای تمام شده فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار کنترل کیفیت فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار کنترل کیفیت فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار برنامه ریزی تولید فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار برنامه ریزی تولید فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار پخش مویرگی فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزارپخش مویرگی فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار امور سهام فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار امور سهام فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار بازرگانی فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار بازرگانی فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار منابع انسانی فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار منابع انسانی فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار حضور و غیاب فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار حضورغیاب فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار مدیریت قراردادها فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار مدیریت قراردادها فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار تصمین کیفیت فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار تضمین کیفیت فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار صورتهای مالی فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار صورتهای مالی فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار صورتهای مالی فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزارحسابداری ارزی فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزارحسابداری ارزی فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

 • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
 • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
 • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
 • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم