نرم افزار حضور و غیاب | آرین سیستم

سیستم جامع کنترل تردد – نرم افزار کنترل تردد پرسنل

حفظ و حراست از محیط سازمان و اطلاعات مربوط به آن یکی از مسائل مهم در جهت ساماندهی و به کمک سیستم جامع کنترل تردد است. برای درج ورود و خروج کارمندان یک شرکت یا سازمان باید ساعت رفت و آمد آنها را زیر نظر داشت و اینکار دشوار و وقت بر است ، پس نیاز به یک سیستم جامع کنترل تردد همچون برنامه حضور و غیاب پیشرفته برای گزارش گیری مواردی اداری می باشد. در محیط کاری ، ساعت حضور و غیاب در نرم افزار کنترل تردد پرسنل ثبت می شود تا بر طبق آن حقوق های دریافتی کارکنان تعیین گردد.

سیستم حضور و غیاب

اولین سیستم ، دستگاه های پانجی بودند که تاریخ و ساعت تردد کارمندان بر روی کارت مخصوص ثبت می شد و در پایان هر ماه ، مسئول مربوطه به ارزشیابی کارت ها می پرداخت و میزان حقوق دریافتی هر شخصی را محاسبه می کرد. بعد از این دستگاه ، سیستم های کامپیوتری همچون نرم افزار کنترل تردد وارد بازار کاری شدند که با کشیدن کارت بارکدی ، اطلاعات روی سیستم جامع کنترل تردد ثبت می شد و پس از بارگذاری روی نرم افزار کنترل تردد مخصوص این کار ، اطلاعات پردازش می شدند.

نرم افزار حضور و غیاب | آرین سیستم

سیستم حضور و غیاب | آرین سیستم

سیستم جامع کنترل تردد

قبل از ساخت نرم افزار حضور و غیاب ، لیست حضور و غیاب کارکنان در دفتر ثبت می شد و می بایست کارکنان در دفتر حضور و غیاب ساعت ورود و خروج خود را وارد کردند. با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و مشکل زمان بر بودن دستگاه های قبلی و همچنین عدم سیستم جامع کنترل تردد کاربردی و استاندارد ، امروزه با طراحی و تولید انواع نرم افزار کنترل تردد ، در اغلب سازمان ها از نرم افزار حضور و غیاب به عنوان یک سیستم جامع کنترل تردد کامل استفاده می شود و با شناسایی انواع اثر انگشت ، مشخصات افراد ثبت می شود. سامانه حضور و غیاب دوربین دار هم داریم که در واقع جزء سیستم های کارتی متصل به دوربین هستند.

نرم افزار کنترل تردد

این نرم افزار زیر مجموعه ای از نرم افزارهای متنوع سیستم جامع کنترل تردد به جهت نظارت تردد کارکنان در اداره ها است. از مزیت های نصب و خرید نرم افزار کنترل تردد ، یکپارچگی و ارتباط مستقیم آن با نرم افزار حقوق و دستمزد و ارسال اتوماتیک مشخصات کارکردی به منظور محاسبه دستمزد پرسنل است.

اهداف کاربردی نرم افزار کنترل تردد پرسنل

  • شناسایی کردن و اجازه افراد مجاز برای تردد
  • ثبت ورود و خروج پرسنل با خرید نرم افزار کنترل تردد
  • گرفتن گزارش از موارد اداری افراد حاضر با فرم صورت وضعیت در شرکت
  • ارائه خروجی سیستم جامع کنترل تردد متناسب با برنامه حقوق
نرم افزار حضور و غیاب | آرین سیستم

دستگاه حضور و غیاب | آرین سیستم

قانون کار مرخصی استعلاجی

کارمند موظف است با ارائه گواهی از پزشک و ارائه به واحد کارگزینی و ثبت در نرم افزار کنترل تردد ، عذر خود را موجه کند و اداره در صورت امکان مفاد گواهی را تایید می کند و درخواست مرخصی استعلاجی کارمند را صادر می کند. در صورت معتمد نبودن پزشک ، پزشک معرفی می نمایند و پس از طی مراحل ، درخواست در یکی از زیر مجموعه های سیستم جامع کنترل تردد یا نرم افزار حضور و غیاب ثبت می شود.

چگونه می توانید برای محاسبات سریع و کنترل شده ، نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم را خریداری کنید؟

یکی از مهمترین عوامل منابع انسانی که نیازمند محاسبه دقیق بوده و ذهن مدیران را درگیر کرده ، سیستم حقوق و دستمزد است. پیاده سازی انواع نظام های مدیریت ، امتیاز بانکی و طبقه بندی مشاغل نیازمند تولید و ارائه گزارشات به سازمان ها می باشد. نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم با ایجاد انگیزه در پرسنل ، بخش هزینه یابی و پرداخت واحدها را به عنوان یکی از عوامل بهای تمام شده بخش حقوق و دستمزد کارکنان به عهده دارد.

شما می توانید به راحتی برای درخواست دمو و خرید نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم ، با کلیک بر روی بنر زیر و تماس با شماره 43027-021 با کارشناسان آرین سیستم در تماس باشید.

سیستم حقوق و دستمزد | آرین سیستم

نرم افزار حقوق و دستمزد | آرین سیستم

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
در صورتی که سوالی ندارید به دیگران کمک کنید تا مشکلشان حل شود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *