نرم افزار بهای تمام شده آرین سیستم

عدم آگاهی از چگونگی کارکرد نرم افزار محاسبه قیمت تمام شده در بهای تمام شده محصول بخش تولید، همچنین عدم پیش‌بینی دقیق هزینه های واقعی باعث از دست رفتن سرمایه واحدهای تولیدی و صنعتی می شود. گزارشات خروجی از سیستم بهای تمام شده، تصمیم گیری مدیران برای برنامه ریزی و مدیریت واحد تولید را بهبود می بخشد.

نرم افزار بهای تمام شده آرین سیستم به عنوان یک سیستم استراتژیک در سازمانهای تولیدی، ضمن ایجاد یکپارچگی در واحدهای فروش، انبار، خرید و تولید باعث پیش‌بینی و ارزیابی دقیق و تسهیم هزینه ها و در نهایت محاسبه دقیق بهای تمام شده محصول خواهد شد. به این ترتیب حضور در بازار رقابتی و ماندگاری را برای واحدهای تولیدی رقم خواهد زد. همچنین ارائه گزارش بهای تمام شده در سیستم بهای تمام شده بر اساس دوره های محاسباتی، بخش حسابداری مالی را در محاسبه بهای تمام شده محصول کمک خواهد کرد.

نرم افزار بهای تمام شده آرین سیستم

کاربردهای نرم افزار بهای تمام شده آرین سیستم

نرم‌افزار بهای تمام‌ شده آرین سیستم این امکان را برای مدیران فراهم می‌کند که عوامل موثر در هزینه ساخت محصول را بشناسند. همچنین گزارشات تحلیلی نرم افزار بهای تمام شده باعث شناسایی گلوگاه های تولیدی و آشکارسازی مشکلات بخش‌های مختلف خواهد شد، که بررسی نتایج این گزارشات در سیستم بهای تمام شده امری بسیار ضروری در تعیین اهداف ساخت و فروش محصول است.
کاهش قیمت محصول تولیدی، از طریق کاهش هزینه‌ها اعم از مستقیم و غیر مستقیم، از ویژگی‌های بارز نرم افزار بهای تمام شده آرین سیستم است. از سوی دیگر اتصال به سیستم انبار جهت دریافت اطلاعات تعدادی و ریالی کالا، تخصیص مقدار مبنای تسهیم به مراکز هزینه و محاسبه بهای تمام شده پیش بینی براساس استاندارد ها، از دیگر امکانات خاص این نرم افزار می باشد.
لازم به ذکر می باشد که نرم افزار بهای تمام شده آرین سیستم با ایجاد سطوح دسترسی نامحدود و مدیریت شده به کاربر امکان جمع آوری و تهیه اطلاعات با سرعت را می دهد. این قابلیت باعث می‌شود تا کاربران بتوانند با خیال راحت از نرم افزار محاسبه قیمت تمام شده استفاده کنند.

بهای تمام شده
بهای تمام شده

ویژگیهای نرم افزار بهای تمام شده آرین سیستم

 • دریافت اطلاعات تعدادی و مبالغ ریالی هزینه کالا از سیستم انبار
 • محاسبه بهای تمام شده پیش بینی بر اساس استاندارد روش های مختلف در یک محدوده زمانی
 • محاسبه قیمت تمام شده واقعی به روش FIFO و LIFO
 • تخصیص مقدار مبنای تسهیم به هریک از مراکز هزینه سهم دهنده و سهم گیرنده
 • دریافت و ارزیابی اطلاعات مبالغ هزینه از نرم افزار حسابداری مالی
 • امکان ثبت کالای تولیدی به صورت محصولات اصلی و فرعی
 • محاسبه نقطه سر به سر و حاشیه سود فروش محصولات
 • تعریف سند مالی به منظور صدور سند تسهیم هزینه و اسناد مالی
 • به روش های استاندارد محاسبه انحرافات در پایان دوره تولید
 • ارائه گزارش کالای فروش رفته و ارسالی به نرم افزار انبار
ویژگی نرم افزار بهای تمام شده

حوزه های مرتبط با نرم افزار بهای تمام شده آرین سیستم

ارتباط حوزه مالی و بهای تمام شده

نرم افزار بهای تمام شده آرین سیستم در کنار نرم افزار مالی ، گزارشاتی از جزئیات تولید و مراکز هزینه را به واحد مالی ارائه می دهد. به این صورت که نرم افزار بهای تمام شده، میزان مصرف مواد، میزان تولید، ساعات کارکرد و سایر هزینه های عوامل تولیدی را در اختیار مدیریت قرار می دهد تا تصمیم گیری، ارزیابی، کنترل و برنامه ریزی بر اساس این گزارشات انجام گیرد. از جمله موارد قابل ارائه:

ارتباط تولید و قیمت تمام شده محصول

نرم افزار بهای تمام شده آرین سیستم از طریق ثبت عملیات واقعی واحد تولید به پردازش اطلاعات می پردازد. به عبارت دیگر تعیین عوامل و فاکتورهای دخیل در قیمت تمام شده محصول، نیازمند ارتباط یکپارچه سیستم بهای تمام شده با بخش تولید است. نرم افزار تولید آرین سیستم در کنار محاسبه بهای تمام شده، امکان محاسبه و گزارش بهای تمام شده کالاهای نیم‌ساخته را نیز به‌تفکیک مواد، دستمزد و سربار در پایان هر ماه‌ فراهم می کند. از جمله موارد مرتبط:

ارتباط حوزه بازرگانی و بهای تمام شده محصول

خروج مواد اولیه از واحد انبار و تامین میزان مصرف مواد در فرآیند تولید نیازمند ارتباط واحد بازرگانی با بخش تولید و در نهایت ارتباط یکپارچه با نرم افزار بهای تمام شده محصول است. به عبارت دیگر نرم افزار بهای تمام شده آرین برای محاسبه دقیق بهای تمام شده، نیازمند اطلاعات واقعی نرخ و مصرف مواد از واحد بازرگانی آرین و به طور جزئی از سیستم حسابداری انبار است. از جمله موارد مرتبط:

محصولات منابع انسانی

مدیریت همزمان چهار واحد اصلی منابع انسانی یعنی حقوق و دستمزد، کارگزینی، حضور و غیاب و پرتال کارکنان از نیازهای کارشناسان منابع انسانی است. ارائه صحیح و بدون خطای احکام کارگزینی، کنترل تردد و دسترسی به آرشیو اسناد پرسنلی و تجمیع احکام از جمله ویژگی های نرم افزار ERP آرین در حوزه منابع انسانی است. محصولات نرم افزار ERP در حوزه منابع انسانی آرین عبارتند از:

محصولات اتوماسیون اداری

دسترسی به مخزن غیر کاغذی و نرم افزاری اسناد، ایجاد ارتباط فراگیر بین واحد های درونی و برون سازمانی از ویژگی های بارز نرم افزار ERP ایرانی آرین در بخش اتوماسیون اداری است. افزایش سرعت و دقت در مکاتبات با تاثیر در کاهش هزینه ها، از نتایج استفاده از نرم افزار ERP آرین در حوزه اتوماسیون اداری است. محصولات نرم افزار ERP در واحد اتوماسیون اداری آرین سیستم عبارتند از:

مشتریان درباره ما چه می گویند

انتشارات جنگل به عنوان بزرگ‌ترین و معتبرترین انتشارات به زبان انگلیسی در ایران فعالیت خود را شروع کرد. پس از گرفتن بازخوردهای بسیار خوب در این زمینه فعالیت خود را در زمینه حقوق آغاز کرد و در ادامه به چاپ کتاب‌های زبان‌های دیگر پرداخت. رشد انتشارات از نظر چاپ کتاب‌های مختلف به نیروی انسانی بیشتر نیازمند بود. همین موضوع باعث شد انتشارات جنگل برای مدیریت نیروی انسانی ارزشمند خود اقدام به خرید نرم افزار ArianERP کند. گذر سال‌ها منجر به تقویت رابطه آرین سیستم و انتشارات جنگل شد.
انتشارات جنگل
به جرات می‌توان گفت همه مردم ایران با مدرسان شریف و خدمات ارزنده این موسسه فرهنگی آشنا هستند. رتبه یک کارشناسی ارشد و دکتری از افتخارات این موسسه است که در گذر زمان برای عموم مردم اثبات شده است. بالا رفتن دانش پذیران و دانشجویان علاقه‌مند به داشتن رتبه برتر منجر به نیاز به شعبه های بیشتر این موسسه در سراسر کشور شد. همین امر باعث شد مدیریت منابع انسانی این موسسه با چالش هایی روبه‌رو شود. راه حل این چالش‌ها استفاده از نرم افزار منابع انسانی ArianERP بود که شرکت آرین سیستم با موفقیت از پس این چالش برآمد.
مدرسان شریف
شرکت الیاف ترمه اسپادانا با نگرش بهبود کسب و کار در صنعت نساجی در سال ۱۳۹۳ در شهر اصفهان آغاز به کار کرد. شروع به کار این شرکت با نیاز سنجی بازار شروع شد و با گذشت زمان و بالا رفتن نیازهای داخل و خارج از کشور تعداد کارکنان این شرکت نیز رو به افزایش گذاشت. مدیریت این افزایش نرم افزار قدرتمندی را می‌طلبید که نرم افزار یکپارچه نیروی انسانی ArianERP توانست در مدت زمان کوتاهی ماموریت خود را انجام دهد. اکنون پس از گذشت سال‌ها استفاده از این نرم افزار، شرکت الیاف ترمه هیچ گونه نگرانی از باب مدیریت سرمایه انسانی خود ندارد.
الیاف ترمه
اولین تولید کننده کولر پیکان، اولین تولید کننده کولر پژو ۴۰۵ در ایران و... تنها بخشی از صندوقچه افتخارات کولر ایران است. شروع کار این شرکت با تولیدات محدود بوده است. خوش قولی و کیفیت بالای قطعات این شرکت باعث خوش نامی آن‌ها شد. این خود چراغی برای فروش بیشتر و ورود به جامعه بزرگ‌تر تجارت شد. این بستر با فروش بیشتر محصولات این شرکت همراه بود که در ادامه برای انجام امور مرتبط به نرم افزاری قدرتمند نیاز شد. آرین سیستم با در دست داشتن نرم افزار یکپارچه قدرتمند ArianERP اقدام به کمک به این شرکت کرد. مشاهده تاثیرات شگرف این موضوع تنها به مدت زمان کوتاهی نیاز داشت.
کولر ایران
این شرکت با اجاره نمودن ۲ هواپیما در سال ۱۳۷۲ در مسیرهای محدود به کمک کارمندان مجرب خود اقدام به فعالیت نمود. با بالا رفتن نیاز مردم ایران به داشتن پروازهای با کیفیت، این شرکت برای حضور در این عرصه اعلام آمادگی کرد و اقدام به افزایش ناوگان خود کرد. بالا رفتن تعداد پروازهای داخلی و خارجی این هواپیمایی نیازمند مدیریت یکپارچه سرمایه بازرگاانی خود بود که این کار به سادگی از طریق نرم افزار ArianERP انجام شد. کیفیت و امکانات بالای این نرم افزار باعث بالا رفتن رضایت مندی کارکنان این شرکت از نرم افزار شد که به نوبه خود باعث سربلندی آرین سیستم در این زمینه شد.
هواپیمایی قشم

درخواست جلسه دمو نرم افزار بهای تمام شده آرین سیستم

در صورتی که نیاز به مشاوره در زمینه خرید نرم افزار بهای تمام شده آرین سیستم دارید با ما تماس بگیرید تا علاوه بر اطلاع دقیق از قیمت نرم افزار بهای تمام شده به خوبی با سیستم بهای تمام شده آشنا شوید. 

هوشمندی تجاری کسب و کار شما را اداره می کند

برای به روز ماندن و کسب اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار بهای تمام شده ایرانی اما در کلاس بین المللی از شما دعوت می کنیم مقالات وبلاگ آرین سیستم را مطالعه بفرمائید. 

ما منتظر شما هستیم تا… 

شرایط کاری و نیازهای ویژه سازمان شما را بشنویم

به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم

بر اساس تجربه موفق نرم افزار فرداد در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره وری سازمان به شما ارائه دهیم

با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم

ما منتظر شما هستیم تا…

 • شرایط کاری و نیازهای ویژه سازمان شما را بشنویم
 • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
 • بر اساس تجربه موفق نرم افزار در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره وری به شما ارائه دهیم
 • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم
تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

 • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
 • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
 • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
 • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم