مشاوره
جلسه دموکاتالوگ
نرم افزار حسابداری تحت وب آرین سیستم

نرم افزار حسابداری تحت وب آرین سیستم

حجم اطلاعات مالی سازمان ها، ثبت دستی اسناد حسابداری و ارائه گزارش‌های مالی، کارشناسان واحد حسابداری را با مشکل مواجه کرده است. صدور اتوماتیک اسناد مالی و تهیه سیستماتیک صورت های مالی به فرآیند حسابداری شرکت ها سرعت می‌بخشد. نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم با قابلیت گزارشگیری در ۱۳ سطح حسابداری و ارائه گزارشات مرور حساب‌ها، گزارشات مقایسه ای و تجمیعی، به کارشناسان این حوزه کمک خواهد کرد تا عملیات پایان سال نظیر بستن حسابها را از طریق ثبت یکباره برای کل سال مالی به صورت اتوماتیک پیش ببرند.‌

دانلود کاتالوگ

مزایای نرم افزار حسابداری ابری آرین سیستم

کلیه فرآیندهای ثبت، جمع بندی و تهیه گزارشات مربوط به گردش مالی و معاملات یک سازمان در طی یک دوره زمانی در واحد حسابداری مالی انجام می گیرد. نرم افزار حسابداری مالی باید بتواند فرآیند صدور اتوماتیک اسناد، تهیه صورت های مالی از جمله ترازنامه، صورت سود و زیان و صورت جریان وجوه نقد را به‌صورت سیستماتیک پیش ببرد. همچنین ارائه چشم انداز و اهداف مالی سازمان با بررسی گزارشات مالی انجام می گیرد.

تعریف حساب‌ها بدون محدودیت ارقام کدینگ

قابلیت تعریف حسابها بصورت سلسله مراتبی جهت ثبت اسناد و گردش مالی حساب در نرم افزار حسابداری ابری فراهم است. همچنین امکان تعریف کدینگ حسابها به نحوی که ابتدا حساب‌های دائمی با قابلیت نقد شوندگی بالاتر قرار گیرند و کد کوچکتر به آنها اختصاص داده شود. تعریف حداقل دو سطح حساب کل و معین و قابلیت گسترش تا ۱۳ سطح حسابداری بر حسب نیاز به سطوح دیگر نیز به کدینگ نرم افزار حسابداری آنلاین افزوده می شود.

گزارشگیری تا ۱۳ سطح حسابداری (ثابت و شناور)

گزارشگیری از  نرم افزار حسابداری تحت وب امکان ساخت انواع گزارش‌ها و صورت های مالی جدید و دلخواه را به‌صورت درختی و همانند گزارش سود و زیان و یا ترازنامه فراهم می آورد. همچنین امکان تعریف سطح دسترسی کاربران به این گزارش‌ها را فراهم است. نمونه گزارشاتی مثل گزارش تفصیلی، همانند گزارش دفاتر کل و معین است فقط خروجی آن ها مربوط به حسابهای تفصیلی می باشد.

محاسبه هزینه ثابت و متغیر در ماژول بهای تمام شده 

از جمله قابلیت های ماژول بهای تمام شده در نرم افزار حسابداری مالی، تعیین کلیه عوامل هزینه تشکیل‌دهنده قیمت تمام‌شده از جمله مواد، دستمزد، سربار و استهلاک است. همچنین تعیین هزینه های ثابت و متغیر، مستقیم و غیر مستقیم برای ثبت اسناد مربوطه از ویژگی های نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم می‌باشد.‌‌‌‌

امکانات و ابزارهای نرم افزار حسابداری آنلاین

 تعریف حساب‌های گروه، کل، معین، تفصیلی، سطح 5 و 6 و سطح 7 به‌صورت درختواره ای
 تعریف حساب‌ها بدون محدودیت ارقام کدینگ
 امکان کنترل ماهیت حسابها بر اساس سطوح تفصیلی برای صدور سند حسابداری
 تعریف شرح‌های استاندارد برای هر یک از حسابها در نرم افزار حسابداری ابری
 تعریف حساب‌های معین با ویژگی های تعدادی، ارزی، پیگیری و بودجه‌ای
 تعریف گروه‌های تفصیلی با قابلیت شماره گذاری اتوماتیک هر یک از گروه‌های تفصیلی‌

دانلود کاتالوگ

 قابلیت کپی و ادغام اسناد در نرم افزار حسابداری آنلاین
 امکان اسکن اسناد و ضمائم
 قابلیت آرشیو کلیه اسناد و ضمائم حسابداری
 قابلیت تعریف و تغییر فرمت های پرینت اسناد حسابداری به دلخواه کاربران
 ثبت و ذخیره اسناد حسابداری به صورت پیش نویس و سند عادی
 امکان تبدیل اطلاعات سیستم

دانلود کاتالوگ

 مرتب سازی، جابجایی، کنترل و تایید گروهی اسناد در سیستم حسابداری مالی
 قابلیت کنترل ماهیت حساب ها جهت تایید اسناد حسابداری
 قابلیت انتقال اسناد حسابداری از یک پایگاه داده اطلاعاتی به پایگاه داده دیگر
 صدور سند خلاصه و بستن حساب های موقت و دائمی و صدور سند افتتاحیه و اختتامیه به صورت کاملاً اتوماتیک
انطباق کامل با مجموعه نرم افزارهای Office و قابلیت ارسال گزارش و اطلاعات به صورت Excel و PDF
 ایجاد ترازنامه و تراز آزمایشی

دانلود کاتالوگ

 گزارش مرور حساب‌ها در کلیه سطوح حسابها به صورت ماتریسی در سطح گروه، کل، معین و تفصیلی سطح ۵، ۶ و ۷
گزارش‌های مقایسه ای برای چند سال مالی
گزارش‌های مقایسه ای براساس فصول و ماه های مختلف
گزارش‌های ماتریسی در کلیه سطوح حساب‌ها
گزارش‌های جامع برنامه حسابداری به صورت تحلیلی و ماتریسی
ارائه گزارش‌های تحریر دفاتر

دانلود کاتالوگ

گزارش‌های تجزیه سنی در سیستم حسابداری مالی
گزارش‌های دفاتر حسابداری کل، معین، تفصیلی، سطح 5، 6 و 7
گزارش‌های دفاتر قانونی کل، روزنامه به صورت خلاصه سند روزانه و ماهیانه در سطح حساب های کل و معین
گزارش‌های از گردش حساب ها در کلیه سطوح حساب ها
 محدوده گذاری در گزارش مرور حساب ها بر اساس عوامل حساب ها و اسناد حسابداری
 اصلاح اسناد حسابداری در گزارش مرور حساب ها با رعايت سطوح دسترسی کاربران

دانلود کاتالوگ

 قابلیت تغییر و اصلاح فرمت گزارش‌های حسابداری به دلخواه کاربران
 قابلیت تهیه گزارش از حساب‌ها به صورت چند سطحی
 جستجوی سریع در مورد هریک از پارامترهای نرم‌افزارهای حسابداری مالی
امکان اضافه کردن گزارش دلخواه به بخش گزارشات جامع تحلیلی
 امکان تهیه خروجی اکسل از اطلاعات
امکان تهیه گزارش جامع به صورت 2، 4، 6 و 8 ستونی

دانلود کاتالوگ

نرم افزار حسابداری تحت وب با چه سیستم های دیگری مرتبط است؟

زیر سیستم مرتبط با حسابداری مالی

زیر سیستم های مرتبط با نرم افزار حسابداری تحت وب آرین سیستم

فروش و حسابداری فروش
حقوق و دستمزد
BPMS
خزانه داری دریافت و پرداخت
بهای تمام شده
فروش و حسابداری فروش

هر نوع هزینه‌ای که صرف امور سازمان می‌شود و همچنین تمام درآمدهای سازمان باید در قالب اسناد حسابداری ثبت بشوند. تمام دفاتر مالی و گزارشات فصلی ازطریق همین اسناد حسابداری تهیه می گردند.
بخش فروش برای ثبت و ارسال اسناد حسابداری نیاز به ارتباط یکپارچه با نرم افزار حسابداری ابری دارد که در نرم‌افزار فروش این امکان ایجاد شده است. کلیه ثبت اسناد و فاکتورها از طریق ارتباط سیستمی با نرم افزار حسابداری آنلاین تهیه می شود.

نرم افزار فروش‌
حقوق و دستمزد

کارکنان در طول ایام کارکرد خود علاوه بر دریافت حقوق ماهیانه، هزینه هایی نظیر مساعده و وام و … از سازمان دریافت می کنند. حتی در برخی سازمان ها برای پرسنل پس انداز ماهیانه تعریف می شود. اسناد این هزینه ها باید در واحد حقوق و دستمزد ثبت بشوند.
ثبت اطلاعات کارکردی، ورود و خروج‌، مرخصی‌ و کلیه عوامل موثر در محاسبه حقوق پرسنل برای پرداخت در ارتباط با نرم افزار حسابداری ابری خواهد بود. بنابراین کلیه اسناد مربوطه در نرم افزار حسابداری مالی تحت وب کنترل و مدیریت می‌شوند.

نرم افزار حقوق و دستمزد‌
BPMS

مدلسازی تمام فرآیندهای کسب و کار امری الزامی در تمام سازمان‌ها می‌باشد. اگر مدلسازی فعالیت های تمام واحدهای سازمان به صورت دقیق و صحیح انجام نشود، امکان بروز خطاهای انسانی در طی فرآیندهای اداری مختلف بسیار زیاد است.
نرم افزار حسابداری ابری برای برنامه ریزی فرآیندها، اقدام به ایجاد ارتباط با سیستم BPMS یا مدیریت فرآیندهای کسب و کار می‌کند، تا فرآیندهای واحد مالی را مدیریت کند. بنابراین نرم افزار حسابداری آنلاین در تعامل با واحد BPMS خواهد بود.

نرم افزار BPMS
خزانه داری دریافت و پرداخت

واحد خزانه داری به نوعی قلب مالی هر سازمان می‌باشد و باید تحت نظارت مدیران باشد. هرآنچه تحت عنوان هزینه و درآمدهای سازمان در واحد خزانه داری ثبت می‌شود، باید تحت عنوان سند حسابداری در سیستم ذخیره گردد.
سیاست‌های پولی هر سازمان در واحد خزانه داری رقم خورده و لازمه پیش بینی نقدی و مدیریت سرمایه این واحد، ارتباط با نرم افزار حسابداری ابری است. همچنین مدیریت نقدینگی واحد دریافت و پرداخت در ارتباط با نرم افزار حسابداری تحت وب است.

نرم افزار خزانه داری
بهای تمام شده

بهای تمام شده کالاها باید محاسبه شوند تا سازمان بتواند میزان سود و زیان بدست آمده از تولید و فروش هر یک از کالاها را محاسبه نماید. اطلاعات مربوط به بهای تمام شده کالاها باید در بخش مالی ثبت بشوند، تا سود و زیان نهایی محاسبه گردد.
نرم افزار حسابداری ابری برای تعیین هزینه های ثابت، متغیر و مستقیم و غیر مستقیم تولید و عرضه محصول، با ماژول بهای تمام شده ارتباط دارد. عوامل هزینه در نرم افزار حسابداری تحت وب می‌تواند مواد، دستمزد، سربار، استهلاک باشد.

نرم افزار بهای تمام شده

درخواست جلسه دمو نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم

برای دریافت مشاوره و آموزش در خصوص نحوه دریافت دمو و خرید نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم

بله. در نرم افزار حسابداری ابری می‌توان کلیه کاربران را تعریف و سطح دسترسی را در همه حوزه و فرم‌ها در حد مشاهده ویرایش، اضافه، حذف و حتی دسترسی به آیکون های خروجی مثل پرینت و خروجی اکسل و دیگر پارامترها را محدود نماید.

نرم افزار حسابداری آنلاین بر پایه ساختار شرکت های هلدینگ طراحی و پیاده سازی شده است و چندین شرکت می توانند به صورت همزمان از یک نسخه استفاده کنند، به صورتی که کلیه اطلاعات، مکاتبات، اسناد و مدارک هر شرکت به صورت کاملا اختصاصی در سیستم حسابداری مالی نگهداری می شود و شرکت ها بر اساس سطوح دسترسی تعریف شده می توانند با یکدیگر مکاتبه داشته باشند.

مدیریت فرآیند مسئولیت قانون گذاری و پیاده سازی تعداد کنترل ها و روش کنترل زمان و آلارم ها رو تنظیم و در اختیار راهبر سیستم قرار می دهد. لذا نرم افزار حسابداری تحت وب کاملاً اختیاری و قابل انعطاف می باشد.

برای ثبت هزينه ها در نرم افزار حسابداری ابری ابتدا بايد سرفصل مربوط به آن هزينه را در حساب كل هزينه‌ها تعريف نماييم. بعضی از سرفصل‌ها در نرم افزار حسابداری آنلاین مانند هزينه آب و برق مصرفی از قبل تعريف شده هستند.

باتوجه به این تمام اطلاعات مربوط به در آمدها و هزینه‌ها توسط بخش مالی کنترل و گزارشات نهایی از طریق سیستم مالی تهیه می‌شود، این نرم‌افزار با تمام بخش‌های سیستم ارتباط یکپارچه دارد.

تماس با واحد فروش