نرم افزار حسابداری تحت وب آرین سیستم

حجم اطلاعات مالی سازمان ها، ثبت دستی اسناد حسابداری و ارائه گزارشات مالی، کارشناسان واحد حسابداری را با مشکل مواجه کرده است. صدور اتوماتیک اسناد مالی و تهیه سیستماتیک صورت های مالی به فرآیند حسابداری شرکت ها سرعت می ببخشد. نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم با قابلیت گزارشگیری در ۱۳ سطح حسابداری و ارائه گزارشات مرور حساب‌ها، گزارشات مقایسه ای و تجمیعی، به کارشناسان این حوزه کمک خواهد کرد تا عملیات پایان سال نظیر بستن حسابها را از طریق ثبت یکباره برای کل سال مالی به صورت اتوماتیک پیش ببرند.‌

نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم

مزایای نرم افزار حسابداری ابری آرین سیستم

کلیه فرآیندهای ثبت، جمع بندی و تهیه گزارشات مربوط به گردش مالی و معاملات یک سازمان در طی یک دوره زمانی در واحد حسابداری مالی انجام می گیرد. نرم افزار حسابداری مالی باید بتواند فرآیند صدور اتوماتیک اسناد، تهیه صورت های مالی از جمله ترازنامه، صورت سود و زیان و صورت جریان وجوه نقد را به‌صورت سیستماتیک پیش ببرد. همچنین ارائه چشم انداز و اهداف مالی سازمان با بررسی گزارشات مالی انجام می گیرد.

تعریف حساب‌ها بدون محدودیت ارقام کدینگ

قابلیت تعریف حسابها بصورت سلسله مراتبی جهت ثبت اسناد و گردش مالی حساب در نرم افزار حسابداری ابری فراهم است. همچنین امکان تعریف کدینگ حسابها به نحوی که ابتدا حساب‌های دائمی با قابلیت نقد شوندگی بالاتر قرار گیرند و کد کوچکتر به آنها اختصاص داده شود. تعریف حداقل دو سطح حساب کل و معین و قابلیت گسترش تا ۱۳ سطح حسابداری بر حسب نیاز به سطوح دیگر نیز به کدینگ نرم افزار حسابداری آنلاین افزوده می شود.

گزارشگیری تا ۱۳ سطح حسابداری (ثابت و شناور)

گزارشگیری از  نرم افزار حسابداری تحت وب امکان ساخت انواع گزارشها و صورت های مالی جدید و دلخواه را به‌صورت درختی و همانند گزارش سود و زیان و یا ترازنامه فراهم می آورد. همچنین امکان تعریف سطح دسترسی کاربران به این گزارشات فراهم است. نمونه گزارشاتی مثل گزارش تفصیلی، همانند گزارش دفاتر کل و معین است فقط خروجی آن ها مربوط به حسابهای تفصیلی می باشد.

محاسبه هزینه ثابت و متغیر در ماژول بهای تمام شده 

از جمله قابلیت های ماژول بهای تمام شده در نرم افزار حسابداری مالی، تعیین کلیه عوامل هزینه تشکیل‌دهنده قیمت تمام‌شده از جمله مواد، دستمزد، سربار، استهلاک است. همچنین تعیین هزینه های ثابت و متغیر، مستقیم و غیر مستقیم برای ثبت اسناد مربوطه از ویژگی های نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم می‌باشد.‌‌‌‌

امکانات و ابزارهای نرم افزار حسابداری آنلاین

نرم افزار حسابداری تحت وب با چه سیستم های دیگری مرتبط است؟

زیر سیستم مرتبط با حسابداری مالی

زیر سیستم های مرتبط با نرم افزار حسابداری تحت وب آرین سیستم

درخواست جلسه دمو نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم

برای دریافت مشاوره و آموزش در خصوص نحوه دریافت دمو و خرید نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم

بله. در نرم افزار حسابداری ابری می‌توان کلیه کاربران را تعریف و سطح دسترسی را در همه حوزه و فرم‌ها در حد مشاهده ویرایش، اضافه، حذف و حتی دسترسی به آیکون های خروجی مثل پرینت و خروجی اکسل و دیگر پارامترها را محدود نماید.

نرم افزار حسابداری آنلاین بر پایه ساختار شرکت های هلدینگ طراحی و پیاده سازی شده است و چندین شرکت می توانند به صورت همزمان از یک نسخه استفاده کنند، به صورتی که کلیه اطلاعات، مکاتبات، اسناد و مدارک هر شرکت به صورت کاملا اختصاصی در سیستم حسابداری مالی نگهداری می شود و شرکت ها بر اساس سطوح دسترسی تعریف شده می توانند با یکدیگر مکاتبه داشته باشند.

مدیریت فرآیند مسئولیت قانون گذاری و پیاده سازی تعداد کنترل ها و روش کنترل زمان و آلارم ها رو تنظیم و در اختیار راهبر سیستم قرار می دهد. لذا نرم افزار حسابداری تحت وب کاملاً اختیاری و قابل انعطاف می باشد.

برای ثبت هزينه ها در نرم افزار حسابداری ابری ابتدا بايد سرفصل مربوط به آن هزينه را در حساب كل هزينه‌ها تعريف نماييم. بعضی از سرفصل‌ها در نرم افزار حسابداری آنلاین مانند هزينه آب و برق مصرفی از قبل تعريف شده هستند.

باتوجه به این تمام اطلاعات مربوط به در آمدها و هزینه‌ها توسط بخش مالی کنترل و گزارشات نهایی از طریق سیستم مالی تهیه می‌شود، این نرم‌افزار با تمام بخش‌های سیستم ارتباط یکپارچه دارد. 

تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

  • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم