مشاوره
جلسه دموکاتالوگ
نرم افزار اتوماسیون اداری

نرم افزار اداری آرین سیستم

هزینه و زمان زیاد در مکاتبات اداری و نامه نگاری‌های سازمانی از یک‌سو و نارضایتی مشتریان از سوی دیگر چالش‌های دشواری را در میزان سودآوری سازمان‌ها به وجود آورده است. استفاده از سیستم‌های حوزه اداری راهکاری موثر در جهت رفع این چالش‌ها بوده و می تواند با همراهی مدیران بهره وری سازمان را افزایش بدهد. نرم افزارهای اتوماسیون اداری و مدیریت مشتری به عنوان بخشی از نرم افزار اداری آرین سیستم با قابلیت ارسال و دریافت پیام‌ها و نامه‌های اداری به صورت سیستمی سبب کاهش هزینه مکاتبات و نامه نگاری‌های سازمانی، برقراری ارتباط و تعامل الکترونیک برون‌سازمانی، ارائه گزارشات شکایت و نظرات مشتریان از طریق ستاد مراقبت از مشتریان و همراهی مدیران در جهت افزایش رضایت مشتریان می‌شود.

مشتریان نرم افزار ERP آرین سیستم
مشتریان نرم افزار ERP آرین سیستم
مشتریان نرم افزار ERP آرین سیستم
مشتریان نرم افزار ERP آرین سیستم

کاربردهای نرم افزار اداری آرین سیستم

اتوماسیون اداری به عنوان یکی از ماژول های نرم افزار اداری آرین سیستم با حذف کاغذ از فرآیندهای بین اداری، مکانیزه نمودن نامه نگاری‌های درون سازمانی و برون سازمانی و جلوگیری از خطاهای انسانی در انجام دقیق کارهای اداری، سبب کاهش هزینه‌های انسانی، افزایش بهره وری سازمان و سهولت انجام کارهای اداری می شود.
از سوی دیگر ماژول مدیریت ارتباط با مشتری در نرم افزار اداری آرین سیستم با دریافت و آنالیز میزان رضایت، شکایات و تماس‌های مشتریان، گزارشات مورد نیاز جهت بررسی تجربه مشتری و پیدا کردن راهکارهای بهبود تجربه مشتری را ارئه می دهد.
همچنین ماژول نرم افزار BPMS در نرم افزار اداری آرین سیستم نیز با برقراری ارتباط یکپارچه بین واحد‌های مختلف ازجمله واحد منابع انسانی و واحد اداری، امکان ایجاد تعامل بین واحدها با صرف هزینه و زمان کمتر را فراهم نموده است و تحلیل روابط بین سازمانی برای مدیران سازمان‌ها را آسان نموده است.

کاربردهای نرم افزار اداری آرین سیستم
جدا کننده
کاربردهای نرم افزار اداری آرین سیستم

ویژگی های نرم افزار اداری آرین سیستم

 • قابلیت ارسال پیام‌های درون شرکتی
 • امکان ارسال نامه‌های داخلی و خارجی و مدیریت فکس‌ها
 • امکان ثبت جلسات شرکت، قرارهای ملاقات و تنظیم یادآوری سیستمی
 • بایگانی انواع اسناد و مدارک و پرونده‌ها
 • ثبت تمام درخواست‌های کارکنان ازجمله مرخصی، اضافه کاری، درخواست مساعده و …
 • تعریف فرایند برای هریک از بخش‌های سیستم به صورت جداگانه
 • برخورداری از ستاد مدیریت مشتری و ثبت شکایات مشتریان
 • ارسال و دریافت اطلاعات از طریق ریپلیکیشن
 • امکان ارسال SMS و تعریف قالب‌های دلخواه برای پیامک‌ها
 • امکان ثبت اطلاعات مربوط به دوره‌های آموزشی کارکنان
زیر سیستم های نرم افزار اداری آرین سیستم
اتوماسیون اداریاتوماسیون اداری
آرشیو اسنادآرشیو اسناد
مدیریت درخواست هامدیریت درخواست ها
مدیریت فرآیندهامدیریت فرآیندها
مدیریت ارتباط با مشتریمدیریت ارتباط با مشتری
ارسال SMSارسال SMS

ویژگی‌های ماژول اتوماسیون اداری

ثبت اطلاعات مرتبط با جلسات و یادآوری تاریخ جلسات به پرسنل به صورت اتوماتیک از جمله مزایایی می‌باشد، که سبب ایجاد نظم بیشتر در جلسات شرکت می‌گردد. از دیگر قابلیت‌های نرم افزار اتوماسیون اداری آرین سیستم می توان به امکان ارجاع کار برای پرسنل به صورت سیستمی اشاره نمود. برخی از مهم ترین ویژگی‌های ماژول اتوماسیون اداری عبارتند از:
ویژگی‌های ماژول اتوماسیون اداری

ویژگی های ماژول آرشیو اسناد

نرم افزار آرشیو اسناد آرین سیستم با امکان ذخیره سازی اطلاعات مربوط به پرونده‌ها و مدارک پرسنلی، سبب صرفه جویی در مکان برای نگهداری پرونده‌های کاغذی پرسنل می شود. افزایش سرعت جستجوی پرونده‌ها و بخش صندوق امانات از دیگر مزایای نرم افزار آرشیو اسناد می باشد. مهم ترین ویژگی‌های نرم افزار آرشیو اسناد آرین سیستم عبارتند از:
ویژگی های ماژول آرشیو اسناد

ویژگی های ماژول مدیریت درخواست ها

برای حفظ نظم شرکت و همچنین کنترل عملکرد پرسنل، لازم است که علاوه بر ساعات کاری و میزان اضافه کاری و ... پرسنل بتوانند درخواست‌های خود اعم از دریافت مساعده و تغییر شیفت کاری را ثبت نموده و در زمان مناسب مدیر مربوطه درخواست‌ها را بررسی نماید. علاوه بر بخش درخواست کارکنان، مهم ترین ویژگی‌های ماژول مدیریت درخواست‌ها عبارتند از:
ویژگی های ماژول مدیریت درخواست ها

ویژگی های ماژول مدیریت فرآیندها

باتوجه به پیچیدگی‌های کسب و کارها، امروزه همه سازمان راهی جز استفاده از نرم افزار نرم افزار BPMS برای کنترل و مدیریت فرآیندهای درون سازمانی خود ندارد. نرم افزار مدیریت فرآیندهای آرین سیستم امکان ثبت انواع فرآیندها برای هریک از بخش‌های سازمان را فراهم نموده است. مهم ترین ویژگی‌های نرم افزار مدیریت فرآیندها عبارتند از:
ویژگی های ماژول مدیریت فرآیندها

ویژگی های ماژول مدیریت ارتباط با مشتری

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آرین سیستم با ارائه گزارشات جامع از میزان رضایت و همچنین میزان نارضایتی مشتریان از محصولات و خدمات در طول هر دوره و با توجه به شاخص‌های تعیین شده، سبب می شود مدیران بتواند با شناخت دقیق مشتریان خود رضایت مشتریان قبلی را جلب نموده و مشتریان جدید را جذب نمایند. مهم ترین ویژگی‌های نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری عبارتند از:
ویژگی های ماژول مدیریت ارتباط با مشتری

ویژگی های ماژول ارسال SMS

ارسال پیامک برای مشتریان و پرسنل در هرسازمان جزء نیاز های غیر قابل انکار می باشد و ماژول ارسال SMS آرین سیستم با اتصال به پنل پیامکی مد نظر سازمان امکان ارسال پیامک‌های مختلف با قالب‌های مورد نظر سازمان در هر برای مشتریان و پرسنل سازمان در هر زمان را فراهم نموده است. مهم ترین ویژگی‌های نرم افزار ارسال SMS آرین سیستم عبارتند از:
ویژگی های ماژول ارسال SMS

مشتریان درباره ما چه می گویند

گلف اجنسی ایران
گلف اجنسی ایران
شرکت گلف اجنسی ایران در سال ۱۳۳۷ در بندر خرمشهر تأسیس گردیده است. گلف اجنسی ایران با بیش از نیم قرن سابقه فعالیت حرفه ای در صنعت حمل و نقل به ویژه حمل و نقل دریایی و خدمات وابسته از قدیمی ترین شرکت های فعال در این صنعت می باشد. این شرکت با استفاده از نرم افزار یکپارچه آرین سیستم می‌تواند اطلاعات دقیق و جامعی از بخش های مختلف شرکت داشته باشد همچنین با استقرار نرم افزار HRM آرین و با حداکثر رضایت از عملکرد این مجموعه، اقدام به خریداری و نصب حوزه بازرگانی آرین سیستم در مجموعه خود کرده است.
چای محفل
چای محفل
شرکت بازرگانی چای محفل با سابقه 40 سال فعالیت حرفه ای در زمینه توليد و بسته‌بندی چای و زعفران و دمنوش، در زمینه واردات چای فله از کشورهای هندوستان، سریلانکا و کنیا به ایران و ترویج فرهنگ تولید با کیفیت و همچنین اصلاح فرهنگ مصرف در دهه ۶۰ هجری شمسی شروع به فعالیت کرد. این شرکت بازرگانی برای پوشش تمامی بخش های شرکت، نیاز به نرم افزار داشت که بعد از کلی بررسی و تحقیق نرم افزار آرین سیستم را انتخاب و همچنین پس از کسب رضایت از نصب نرم افزار HRM آرین، اقدام به خریداری دیگر محصولات آرین از جمله نرم افزار بازرگانی نمود.
 گروه صنعتی APA
گروه صنعتی APA
گروه صنعتی APA به عنوان تامین کننده قطعات اصلی خودرو، از سال 92 با همکاری جمعی از قطعه سازان و مدیران با سابقه صنعت خودروسازی فعالیت خود را آغاز نموده است و تمرکز خود را بر تامین قطعات موتوری گذاشته است. این مجموعه هم اکنون از مشتریان نرم افزار مدیریت منابع انسانی آرین سیستم است که با توجه به شناخت قبلی از آرین سیستم به این نتیجه رسیده است که این نرم افزار آن ها را راحت تر به اهداف خود می‌رساند. همچنین با توجه به رضایت حداکثری از خرید خود، اقدام به استقرار نرم افزار فروش آرین سیستم نیز نمود.
وطن امروز
وطن امروز
روزنامه نام آشنای وطن امروز، فعال در زمینه اخبار سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی با اخذ مجور انتشار از سال 1386 از وزارت ارشاد اسلامی، فعالیت خود را آغاز نموده است. با نزدیک به 15 سال سابقه فعالیت مستمر، این روزنامه اقدام به استقرار نرم افزار مدیریت منابع انسانی آرین در سازمان خود نمود. این نرم افزار به فعالیت های مالی در این سازمان نظم و سرعت بخشیده است، همچنین رضایت کاملی از پشتیبانان شرکت نرم افزاری آرین سیستم دارند، زمانی که در هر زمینه ای به مشکل برخورد کنند نگرانی نخواهند داشت و با کمک از پشتیبانان آرین سیستم آن را برطرف می‌کنند.
 گسترش تجارت برنا
گسترش تجارت برنا
شرکت بازرگانی گسترش تجارت برنا، فعال در زمینه تجارت خارجی و با تمرکز بر تولید اقلام اساسی، انواع میوه و سبزیجات تازه، خشک و کنسانتره می باشد. اصلی‌ترین محور فعالیت شرکت، تجارت بین‌الملل با تمرکز بر صادرات و ارائه خدمات صادارتی در حوزه محصولات کشاورزی و مواد غذایی است. این شرکت در ابتدا نرم افزار مدیریت منابع انسانی آرین را خریداری و با توجه به رضایتمندی حداکثری، اقدام به خریداری سیستم بازرگانی آرین نیز نمود. در واقع با استفاده از گزارش های دقیق این نرم افزار توانسته اند درآمدها و هزینه های شرکت را به خوبی مدیریت کنند.

درخواست جلسه دمو نرم افزار اداری آرین سیستم

اگر برای دریافت نرم افزار حوزه اداری آرین سیستم، نیاز به مشاوره دارید با ما تماس بگیرید. مشاوران نرم افزار جامع حوزه اداری آرین سیستم راهنمای شما هستند.

هوشمندی تجاری کسب و کار شما را اداره می کند

مقالات بیشتر
برای به روز ماندن و کسب اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار حوزه اداری آرین سیستم از شما دعوت می کنیم مقالات وبلاگ آرین را مطالعه بفرمائید.
اتوماسیون اداری
ویژگی های اتوماسیون اداری همراه با مزایا

ویژگی های اتوماسیون اداری همراه با مزایا

بیشتر بخوانید
ویژگی های اتوماسیون اداری همراه با مزایا
اتوماسیون اداری
قیمت نرم افزار اتوماسیون اداری همراه مشخصات و راهنمای خرید

قیمت نرم افزار اتوماسیون اداری و مشخصات و راهنمای خرید

بیشتر بخوانید
قیمت نرم افزار اتوماسیون اداری و مشخصات و راهنمای خرید
اتوماسیون اداری
سیستم اتوماسیون اداری چیست و چه کاربردهایی دارد؟

سیستم اتوماسیون اداری چیست و چه کاربردهایی دارد؟

بیشتر بخوانید
سیستم اتوماسیون اداری چیست و چه کاربردهایی دارد؟

ما منتظر تماس شما هستیم تا …

 • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
 • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
 • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
 • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم