دانلود نرم افزار اتوماسیون اداری رایگان | آرین سیستم

دانلود نرم افزار اتوماسیون اداری + سیستم اداری یکپارچه

با توجه به گستردگی حوزه های فعالیت سازمان و شرکت ها ، نیاز به نرم افزار اتوماسیون اداری به دلیل پاسخگویی به نیازهای ارتباطی و مدیریت کسب و کار ، بیش از پیش احساس می شود و می توان گفت یکی از شاخص های موفقیت در تعالی سازمان کنترل ، مدیریت و ردیابی مکانیزه فعالیت و عملکرد کارکنان است. برای کاهش هزینه های منابع انسانی مکانیزاسیون ارتباطات سازمانی می تواند یکی از دلایل به کارگیری سازمان ها از نرم افزار اتوماسیون اداری محسوب شود.

ورود سیستم اتوماسیون اداری به سازمانها نقطه ی عطفی برای تحقق آرمانهای دولت الکترونیک می باشد. نرم افزار اتوماسیون اداری سوالات کوچکی از قبیل : چگونه نامه اداری بنویسیم ، متن نامه اداری یا فرمت نامه اداری چگونه می باشد؟ که ذهن کارمندان را مشغول کرده بود از بین برد.

 

نرم افزار اتوماسیون اداری

چنانچه می خواهید با مفاهیم و مبانی اتوماسیون اداری بیشتر آشنا شوید، پیشنهاد میکنیم که مقاله اتوماسیون اداری چیست؟ را مطالعه کنید و اطلاعات خود را بالا ببرید. با استناد به تعریف اتوماسیون اداری می توان گفت که برنامه اتوماسیون اداری فرآیندها و ارتباطات سازمانی را اتوماسیون (خودکار سازی عملیات) می کند. نرم افزار اتوماسیون اداری با بهره گیری از زیر مجموعه هایی مانند :

نرم افزار های اداری : شامل بخش هایی مانند نرم افزار های پرسنلی ، حقوق و دستمزد ، خدمات درمانی و…

نرم افزار مالی اداری : شامل بخش هایی مانند نرم افزار حسابداری ، خزانه داری ، بودجه و…

اتوماسیون تردد : ثبت و کنترل ورود خروج کارمندان

اتوماسیون حضور و غیاب و…

باعث شده است مدیران سازمانها و شرکت ها به آن روی آورند.

مزایای استفاده از نرم افزار اتوماسیون اداری

 • ثبت کردن نامه هایی که از طریق اسکنر وارد سیستم می شود
 • امکان ثبت و ارسال نامه در برگه نامه حاوی سربرگ شرکت یا سازمان
 • ارتباط بین کاربران
 • کارتابل خصوصی هر کارمند
 • کنترل و مدیریت دسترسی کارمندان
 • پیوست نمودن فرمت های مختلف فایل در ارسال پیام
 • تعریف امضاء الکترونیکی برای هر کارمند
 • دسته بندی نامه ها و قابلیت بایگانی آنها
 • پاراف کردن نامه ها
 • قابلیت ارسال کردن فکس

و مزایای دیگری که برنامه اتوماسیون اداری را کارآمد کرده است.

 این مقاله را از دست ندهید: با دیگر مزایای اتوماسیون اداری بیشتر آشنا شوید

نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب

در بین شرکت های ارائه دهنده نرم افزارهای اتوماسیون اداری حرفه ای ، شرکت هایی هستند که اقدام به تهیه نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب کرده اند. داده پردازی آرین سیستم را می توان یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده اتوماسیون اداری تحت وب به شمار آورد. در هر زمان و هر مکان با استفاده از یک مرورگر و مستقل از محیط نرم افزاری و سیستم عامل ، قابلیت استفاده از راهکارهای اتوماسیون اداری و مدیریت ویرایش و نمایش مکاتبات اداری وجود دارد.

کنترل سطح دسترسی کاربران در نرم افزار اتوماسیون اداری | آرین سیستم

کنترل سطح دسترسی کاربران در نرم افزار اتوماسیون اداری | آرین سیستم

چرا خرید نرم افزار اتوماسیون اداری رایگان نیست ؟!

شما دوست دارید یک نرم افزار اتوماسیون اداری برای تعیین و نظارت بر وظایف کارمندان و همچنین مدیریت مکاتبات اداری تهیه کرده تا به راحتی نامه ها را نگهداری کنید. ممکن است نرم افزار خاص از نظر هر کدام از شما کاربران یک سری ویژگی یا امکانات خاص داشته باشد.

امروزه نرم افزارهای زیادی با امکانات جدید و کامل تر نسبت به گذشته تولید می شود و گاهی برخی از آنها نیز رایگان است. اما با وجود رایگان بودن ، آن ویژگی و امکانات خاص شما را ندارند و بر خلاف نرم افزارهای پولی دسترسی به امکانات محدود است. در ادامه به برخی از دلایلی که موجب می شود شرکت های نرم افزاری به صورت رایگان به شما خدمات ارائه نکنند اشاره می کنیم.

 1. استقرار و پشتیبانی

کارشناسان استقرار و پشتیبانی نرم افزار اتوماسیون اداری با استفاده از دانش خود و آگاهی از فرآیند حل مساله مشتری ، راهکارهای بهینه و خلاقانه برای ارتباط دو سویه با مشتری ایجاد می کند. شما نرم افزار اتوماسیون اداری را خریداری کردید و منتظر هستید تا نرم افزار را در سازمان خود نصب کنید. کارشناسان استقرار قبل از مراحل نصب نرم افزار را تست می کنند و از آن جایی که کار نصب نرم افزار و عملیاتی کردن راهکارها تخصصی ترین و مهمترین وظیفه نیروی استقرار و پشتیبانی نرم افزار اتوماسیون اداری است ، بنابراین کارشناسان متخصص شرکت مسئول این امر می شوند و همچنین چون استقرار نیاز به دانش و گاهی ابزار و نصب تخصصی دارد ، این امر خود باعث می شود نرم افزار رایگان ارائه نشود ، چون همه این موارد متحمل هزینه می باشد.

 1. کیفیت مطلوب آموزش

نقطه شروع استفاده از نرم افزار اتوماسیون اداری با توجه به نوع و سطح فعالیت کاربران ، آموزش با کیفیت بالا نرم افزار اتوماسیون اداری است. بعضی از شرکت های نرم افزاری در زمان ارائه نرم افزار به صورت رایگان به کاربران آموزش های اولیه را می دهند. ولی گاهی پیش میاد که به یک سری آموزش های تخصصی برای کار با نرم افزار و یا تهیه گزارشات مالی نیاز باشد. در این مرحله هزینه اعزام کارشناسان متخصص در آن زمینه باعث می شود به صورت رایگان نرم افزار اتوماسیون اداری ارائه نشود.

راهکارهایی که کارشناسان متخصص برای انجام کارآمد امور با برنامه ریزی مناسب و آموزش مطلوب ارائه می کنند باعث می شود از همه امکانات نرم افزاری خود استفاده کنید و شاید بهتر باشه اینگونه بیان کرد که ، ارائه دانش تخصصی بدون پرداخت هزینه ناممکن است !

بیشتر بخوانید: اتوماسیون اداری تحت وب چه مزایایی برای سازمان شما دارد؟

 1. امنیت و بروزرسانی مکاتبات اداری

امنیت و راهکارهایی که در طراحی انواع نرم افزار همچون نرم افزار اتوماسیون اداری مد نظر تولیدکنندگان نرم افزار قرار گرفته است موجب نگاه جدی به موضوع امنیت اطلاعات در اتوماسیون اداری تحت وب با ویژگی های محرمانه بودن ، صحت داده و مدیریت امنیت است. تحقیقاتی که در این زمینه صورت گرفته مطمناً هزینه و زمان زیادی را در بر داشته است.

همچنین بسیاری از کاربران بعد از چند سال استفاده از سیستم غیر استاندارد تصمیم می گیرند سیستم اتوماسیون اداری خود را به دلیل سرعت نامناسب تعویض کنند و امنیت اطلاعات بیش از پیش اهمیت پیدا می کند. بنابراین کاربران ترجیح می دهند از اتوماسیون اداری استفاده کنند که در سطح لایه داده ها از الگوریتم رمزگذاری استفاده شده باشد تا در صورت سرقت سخت افزاری ، امکان دسترسی به اطلاعات به حداقل و امنیت برنامه اتوماسیون به بالاترین حد نیاز برسد. بهره مندی از این طراحی الگوریتم رمزگذاری و تامین امنیت ، یکی دیگر از مواردی است که در نرم افزارهای رایگان وجود ندارد و باعث می شود سازمان برای تامین امنیت اطلاعات ، هزینه ای برای خرید برنامه اتوماسیون اداری پرداخت کند.

 1. ارتقاء و بومی سازی نرم افزار

فرض کنید شما بعد از چند سال فعالیت ، کسب و کار خود را توسعه داده اید و نرم افزار اتوماسیون اداری مورد استفاده در این مدت ، دیگر پاسخگوی کامل نگهداری مکاتبات اداری نمی باشد. از طرفی هم از پشتیبانی و امکانات اولیه نرم افزار ، محیط کاربری ، سرعت و کیفیت برنامه اتوماسیون اداری رضایت دارید. بنابراین تصمیم می گیرید سیستم اداری کنونی خود را با توجه به نیاز کسب و کارتان ارتقاء دهید.

شرکت ارائه کننده سیستم اتوماسیون اداری با نیاز سنجی به صورت تخصصی و سازگار با نیاز مشتری به ارائه خدمات و طراحی نرم افزار برای مشتری می پردازد. این امکان طراحی و ارتقاء سیستم ، زمان و خوش فکری برنامه نویسان نرم افزار اتوماسیون اداری را می طلبد که این خود باعث می شود به غیر از موضوع نرم افزاری به دلیل یک سری امکانات خاص ، نیاز به تغییر سخت افزاری نیز باشد که این عوامل باعث متحمل شدن هزینه و عدم رایگان بودن نرم افزار اتوماسیون اداری می شود.

بیشتر بخوانید: قیمت نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب به چه فاکتورهایی بستگی دارد؟

نرم افزار اتوماسیون اداری آرین سیستم

جهت ارتباط داخلی و خارجی ، کاربران بسیاری از سازمان ها به استفاده و بررسی کارتابل سیستم اتوماسیون اداری خود عادت کرده اند. شرکت های نرم افزاری بسیاری در زمینه طراحی و تولید نرم افزار اتوماسیون اداری فعال هستند که این امر خوشبختانه دسترسی به نرم افزار را آسان ، و از طرفی انتخاب اتوماسیون اداری را سخت تر می کند.

نرم افزار اتوماسیون اداری آرین سیستم از طریق گردش کاری CRM به کاربران کلیه اطلاع رسانی ها را در همان محیط اتوماسیون اداری از طریق ارسال پیام انجام می دهد. نرم افزار اتوماسیون اداری آرین سیستم با توجه به محیطی ساده و روان ضمن سرعت بخشیدن به روند مکاتبات درون سازمانی اقدامات لازم در جهت مدیریت بهینه جلسات را با امکان تعامل الکترونیک فراهم می کند. اگر هنوز سوالات زیادی قبل از خرید نرم افزار اتوماسیون اداری دارید می توانید با کلیک بر روی عکس زیر از پیشنهادات مشاورین ما برای خرید نرم افزار اتوماسیون اداری آرین سیستم بهره مند شوید.

درخواست دمو نرم افزار اتوماسیون اداری

19 پاسخ
 1. Mohammad King
  Mohammad King می گوید

  سلام.
  ببخشید آمزش راه اندازی برنامه اتوماسیون اداری را نیز بگزارید.
  ممنون.

  پاسخ
  • راهنمای آرین سیستم
   راهنمای آرین سیستم می گوید

   سلام
   راه اندازی و نصب نرم افزارهای آرین سیستم به عهده تیم تخصصی و کارشناسان آرین سیستم است. و مقاله های داخل سایت صرفا برای آموزش هستند و برای راه اندازی آنها باید خودتان اقدام نمایید.

   پاسخ
 2. کیا
  کیا می گوید

  سلام ، من برنامه با یگانی ادری رو داتلود کردم اما اصلا باز نمیشه چه برنامه ای باید رو سیستمم نصب باشه .لطفا راهننمایی بفرمائید.

  پاسخ
 3. علی
  علی می گوید

  با سلام من نرم افزار دبیرخانه رو نصب کردم الان شناسه کاربری و رمز عبور میخواد میشه راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • راهنمای آرین سیستم
   راهنمای آرین سیستم می گوید

   سلام
   دموی نرم افزار اتوماسیون اداری را می توانید در صفحه محصولات مشاهده نمایید.
   این مقاله صرفا برای آموزش می باشد که لینک نرم افزار آن از نرم افزارهای رایگان می باشد.

   پاسخ
 4. ادمین
  ادمین می گوید

  با سلام
  دیتابیس با چه نامی و در کجا ذخیره می شود که بتوانیم نام کاربری و پسورد ورود به برنامه را تعریف کنیم و اینکه پاسخ پرسش امنیتی را باید از کدام قسمت تعیین کرد؟

  پاسخ
 5. رستمی
  رستمی می گوید

  سلام بنده برنامه شما را دانلود کردم نحوه استفاده ازبرنامه شناسه کاربری و رمز عبور می خواهد چه بدهم تا وارد برنامه شده از آن استفاده کنم

  پاسخ
 6. کریم
  کریم می گوید

  سلام بنده برنامه شما را دانلود کردم نحوه استفاده ازبرنامه شناسه کاربری و رمز عبور می خواهد چه بدهم تا وارد برنامه شده از آن استفاده کنم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
در صورتی که سوالی ندارید به دیگران کمک کنید تا مشکلشان حل شود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *