مشاوره
جلسه دموکاتالوگ
عضویت در خبرنامه

دانلود برنامه حسابداری رایگان فارسی آرین سیستم

دانلود نرم افزار حسابداری رایگان آرین سیستم [نسخه 2024 ویژه]

در این صفحه با دانلود نرم افزار حسابداری رایگان آرین سیستم در خدمت شما همراهان گرامی هستیم و شما را با کاربردها و امکانات و قابلیت های آن آشنا خواهیم کرد.

به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک شما آگاه هستید که عناصر متعدد کسب و کار به منظور تسهیل در مدیریت بهینه و کارآمد، مستلزم توجه و نظارت مداوم بر معاملات می باشند. یکی از این عناصر کلیدی شامل اطمینان از این است که روش های حسابداری شما اصولی و استاندارد باشند برای اطمینان از این موضوع می‌توانید از سیستم erp استفاده کنید. متأسفانه در نظر گرفتن این وظایف توسط خود مدیران یا افراد غیر متخصص به طور باور نکردنی زمان زیادی صرف می کند و بخش بزرگی از تلاش های شما را از بین برده و استفاده از عناصر دیگر کسب و کار دچار محدودیت می شود. علاوه بر این، استخدام یک حسابدار نیز می تواند شما را متحمل هزینه های بالایی کند که برای یک شرکت کوچک مشکل است.

خواندن مقاله دانلود نرم افزار حسابداری رایگان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

مدیران مالی
حسابداران
دانشجویان رشته حسابداری

نسخه رایگان برنامه حسابداری آرین سیستم می تواند پاسخگوی بسیاری از نیازهای حسابداری استارتاپها، کسب و کارهای نوپا، شرکتهای کوچک و متوسط باشد که در انتهای همین صفحه میتوانید آن را دریافت نمایید؛ همچنین استفاده از نسخه تجاری بسته نرم افزار حسابداری شرکتی آرین سیستم، این امکان را به شرکتها و کسب و کارها میدهد تا بتوانند بدون صرف هزینه های هنگفت، کلیه امور مالی شرکت خود را بطور کاملا یکپارچه، دقیق و سریع مدیریت کنند.

نرم افزار حسابداری رایگان مناسب چه شرکتهایی میباشد

 • یکی از دغدغه های شرکت های کوچک تولیدی، محاسبه قیمت تمام شده کالا با استفاده از فرمول بهای تمام شده کالای فروش رفته است. شرکت های تولیدی که جدیداً فعالیت خود را شروع کرده اند، به کمک ابزار مالی با کمترین هزینه و بیشترین کارآیی محاسبه دقیقی از موجودی انبار و مواد اولیه به دست آورده و با نرم افزار حسابداری تولیدی و دانلود برنامه حسابداری رایگان برای کامپیوتر می تواند به راحتی محاسبات قیمت تمام شده محصولات را تخمین و ثبت کند.
 • در شرکتهای بازرگانی کوچک و متوسط دانلود نرم افزار حسابداری رایگان برای کامپیوتر راهکار مناسب جهت مدیریت دریافتی و پرداختی ها و خرید و فروش بازرگانی می باشد. شرکت های بازرگانی در شروع کار با توجه به ماهیت کسب و کار خود با دانلود نرم افزار مالی رایگان به اطلاعات مالی و همچنین فاکتورهای خرید و فروش دسترسی و قابل گزارشگیری است. استفاده از نرم افزار حسابداری بازرگانی برای این شرکت ها ضروری است.
 • عمده فعالیت شرکت های خدماتی ارائه خدمات متنوع است که نیاز به محاسبات دقیق و گزارشات تخصصی احساس نمی شود. بنابراین اگر شرکت کوچک و خدماتی دارید به راحتی با وجود یک سیستم کامپیوتر و دانلود نرم افزار حسابداری شرکتی برای کامپیوتر می توانید در ازای هر قرارداد خدماتی در کمترین زمان فاکتورهای خدمات را با محاسبه ارزش افزوده ثبت و صادر کنید.
 • بهترین نرم افزار حسابداری رایگان برای شرکت های عمرانی و پیمانکاری نوپا که در شروع کار پروژه های زیادی در دست اجرا ندارند، نرم افزار حسابداری رایگان فارسی با امکان ثبت قراردادهای پیمانکاری و مشخص کردن اصولی و استاندارد صورتهای مالی است که به راحتی می توانند با دانلود برنامه حسابداری و تهیه گزارشات دریافتی و پرداختی خود مدیریت صحیحی بر روی سود و زیان خود داشته باشند.
 • استفاده از بهترین نرم افزار پخش مویرگی برای کسب و کارهای فروشگاهی می‌تواند مزیت چشمگیری به شمار آید.
 • نرم افزار حسابداری رایگان فارسی پیشرفته، برای شرکت های حمل و نقل که به طور متوسط 20 ثبت فاکتور روزانه دارند یک نرم افزار حسابداری رایگان فارسی مناسب می باشد. زیرا با حداقل هزینه میتوانند با دانلود نرم افزار حسابداری فارسی شرکت خود به محاسبه سریع فاکتورهای حمل و نقل ثبت شده بپردازند و با افزایش سرعت و دقت، کلیه امور مالی حمل و نقل را برآورده و کنترل دقیقی روی کالاهای انبار داشت.
ویژگی های نرم افزار حسابداری رایگان فرداد

ویژگی های نرم افزار حسابداری رایگان فرداد

امکانات و ویژگی های نرم افزار حسابداری رایگان

دانلود نرم افزار مالی رایگان امور حسابداری شما را اداره می کند، گردش کارهای تجاری را خودکار می کند و به شما کمک می کند به طور یکپارچه بخش های مختلف کار خود را مدیریت کنید. دانلود برنامه حسابداری رایگان برای کامپیوتر معمولا ویژگی های برنامه یا میزان زمان استفاده از نرم افزار را محدود می کند، مگر اینکه کاربر نرم افزار را خریداری کند. اما به طور کلی دانلود برنامه حسابداری برای کامپیوتر شامل ویژگی و امکانات زیر می باشد:

 • دارای ماژول ها و زیر سیستم های یکپارچه مالی، دریافت و پرداخت، انبار، فروش
 • بدون محدودیت زمانی
 • وارد کردن اطلاعات نامحدود در ثبت کالا و اطلاعات پایه
 • پشتیبانی و آموزش کاملا رایگان
 • امکان تست نرم افزار با وارد کردن حداکثر 60 سند در هر زیر سیستم برای بررسی امکانات نرم افزار
 • ورود اطلاعات ساده، سریع و تنها با یک بار ثبت مورد استفاده همیشگی قرار می گیرد
 • فرآیندهای فروش و صورتحساب سریع و با حداقل تاخیر انجام می شود
 • اتوماسیون گزارشات و تجزیه و تحلیل عنوان هایی مثل سود و زیان، تعداد موجودی و فروش با استفاده از نرم افزار اتوماسیون.
 • خودکارسازی وظایف و محاسبات مالیات بر ارزش افزوده، پرداخت و تولید در نرم افزار حسابداری رایگان
 • کاهش اشتباهات انتقال ارقام یا ثبت نادرست معاملات
 • ادغام با سیستم های دیگر، مانند بانکداری آنلاین و ثبت الکترونیکی
 • ادغام و یکپارچگی با سیستم های دیگر مانند ثبت الکترونیکی و بانکداری آنلاین

نرم افزار حسابداری فرداد، هسته اصلی کسب و کار شما

شما برای اطمینان از سلامت مالی شرکت خود نیاز دارید تا درآمد، هزینه ها، دارایی ها و بدهی ها به صورت دیجیتالی ثبت شوند و یک تصویر کلی و کاربردی از فرآیند مالی کسب و کار کوچک و نوپا خود داشته باشید. نرم افزار حسابداری فرداد بر اساس نیازهای یک کسب و کار به شما این امکان را می دهد به راحتی پولی را که در کسب و کار شما جریان دارد، مدیریت کنید. مشتریان و فاکتورهای خود را مدیریت کنید، ضبط، نظارت و ادغام حساب های بانکی و معاملات خود و همکاری با حسابدار خود را در زمان واقعی انجام دهید و از همه مهم تر دانلود نرم افزار حسابداری برای کامپیوتر به شما کمک می کند تا تصمیمات بهتر و آگاهانه تری بگیرید و در کنار کسب و کارتان باشید. بهترین نرم افزار حسابداری رایگان حسابداری به کسب و کارهای کوچک و متوسط کمک می کند فرآیندهایی مانند حقوق و دستمزد، حساب های قابل پرداخت و حساب های دریافتنی را به راحتی مدیریت کنند.

دریافت نسخه رایگان

شما حسابداران، مدیران مالی و صاحبان شرکتها، استارت آپ ها و کسب و کارهای کوچک و متوسط میتوانید نسخه رایگان نرم افزار حسابداری شرکتی فرداد را دانلود، نصب و استفاده نمایید و کنترل دقیق، آسان و هیجان انگیزی روی امور مالی شرکت خود داشته باشید. سوالات، انتقادات و پیشنهادات خود راجع به نرم افزار را در انتهای همین صفحه در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید تا کارشناسان آرین سیستم پاسخگوی شما باشند.

15 ثانیه دیگر لینک دانلود را دریافت کرده اید!

در هر ساعت از شبانه روز لینک دانلود را دریافت کنید

کمتر از چند ثانیه اطلاعات دانلود برای شما ارسال می شود

بسته درخواستی


ثبت نام و ورود
لطفاً چند لحظه منتظر بمانيد …

آموزش و پشتیبانی نرم افزار حسابداری رایگان فرداد

پس دانلود نرم افزار حسابداری فرداد شما باید اقدام به نصب نرم افزار نمایید. تمام پیش نیاز های مورد نیاز برای نصب نرم افزار در داخل فایل دانلودی وجود دارند و هنگام نصب نرم افزار فرداد، فایل های پیش نیاز نیز به صورت اتوماتیک بر روی سیستم شما نصب خواهند شد.

برای نصب راحت تر نرم افزار، حتما به صفحه آموزش نصب و فعالسازی نرم افزار فرداد مراجعه کنید. در این صفحه به صورت گام به گام و تصویری نحوه نصب نرم افزار وجود دارد. همچنین ویدیوی نصب نرم افزار روی یک سیستم در این صفحه قرار داده شده و قطعا شما پس از مطالعه متن صفحه راهنمای نصب نرم افزار فرداد و مشاهده ویدیوی آموزشی، دیگر مشکلی در نصب نرم افزار فرداد نخواهید داشت.

53 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
در صورتی که سوالی ندارید به دیگران کمک کنید تا مشکلشان حل شود!

 1. مرتضی
  12 آوریل 2023 ساعت 01:49

  سلام
  بعد از ثبت 60 سند دیگه امکان استقاده از برنامه وجود نداره و حتما باید نسخه غیررایگان رو خریداری کنیم ؟

  • تحریریه آرین سیستم
   13 آوریل 2023 ساعت 09:25

   سلام دوست عزیز
   می تونید با نرم افزار کار کنید اما دیگه بیشتر از 60 تا سند نمیتونید ثبت کنید.

 2. حمزه
  26 نوامبر 2022 ساعت 01:35

  من نرم افزار رو نصب کردم ولی هر چی میخوام رجیستر کنم با خطای
  “ارتباط با سرور میسر نگردید” روبرو میشم از فایروال بهش دسترسی کامل دادم ریستارت کردم ولی مشکل حل نشد!

  • تحریریه آرین سیستم
   26 نوامبر 2022 ساعت 08:52

   سلام دوست عزیز
   لطفا با شماره 02145276000 داخلی 616 یا داخلی 613 تماس بگیرید که راهنماییتون کنند.

 3. کامران
  16 اکتبر 2022 ساعت 19:33

  A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: Named Pipes Provider, error: 40 – Could not open a connection to SQL Server) این ارور رو میده لطفا راهنمایی کنید

  • تحریریه آرین سیستم
   17 اکتبر 2022 ساعت 09:20

   سلام دوست عزیز
   اگر برای نصب نرم افزار مشکل دارید با شماره 45276000-021 داخلی 613 یا داخلی 616 و اگر برای دانلود نرم افزار مشکل دارید با شماره 45276000-021 داخلی 610 تماس بگیرید که راهنماییتون کنند.

 4. احمد جودت
  12 آگوست 2022 ساعت 20:03

  نرم افزار رادانلود کردم ولی روی لپ تاپ نصب نمیشود خطا میده

  • تحریریه آرین سیستم
   13 آگوست 2022 ساعت 10:23

   سلام دوست عزیز
   لطفا ابتدا نرم افزار AnyDesk رو روی سیستمتون نصب کنید و سپس با شماره 02145276000 داخلی 616 (آقای چهاردولی) یا داخلی 613 (خانم قادری) تماس بگیرید راهنماییتون می کنند.

 5. امید
  5 آگوست 2022 ساعت 03:42

  سلام
  امکان وارد کردن اطلاعات از بک آپ نرم افزار هلو را دارد؟

  • تحریریه آرین سیستم
   6 آگوست 2022 ساعت 08:29

   سلام دوست عزیز
   امکان ایمپورت اطلاعات از فایل اکسل وجود دارد، اگر امکان انتقال اطلاعاتتون به فایل اکسل وجود نداره، لطفا باشماره 02145276000 تماس گرفته و سوال خود را با واحد پشتیبانی مطرح نمایید که راهماییتون کنند.

 6. اردلان
  10 جولای 2022 ساعت 19:13

  سلام
  ثبت نام میکنم
  خطا میده احتمال حمله و هک وجود دارد
  و اجازه دنلود نمیده

  • تحریریه آرین سیستم
   11 جولای 2022 ساعت 10:17

   سلام دوست عزیز
   لینک مشکلی نداره شما باید در مرورگرتون اجازه دانلود رو بدید به سایت که بتونه نرم افزار رو دانلود کنه
   اگر بازهم نتونستید نرم افزار رو دانلود کنید با شماره 02145276000 داخلی 616 تماس بگیرید که راهنماییتون کنند.

 7. مهدی
  31 می 2022 ساعت 22:29

  اصلا دانلود نمیشه ، اطلاعات و وارد می کنم میاد میزنه نام کاربری و کدو بزن بعدش میزنم ارور میده ک

  • تیم تحریریه آرین سیستم
   1 ژوئن 2022 ساعت 08:10

   ابتدا باید ثبت نام کنید و بعد نام کاربری و کلمه عبور براتون پیامک میشه، برای وارد شدن به پنلتون و دانلود نرم افزار باید نام کاربری و کلمه عبوری که دریافت کردید را وارد کنید.
   درصورتی که همچنان برای ورود مشکل داشتید با شماره 43027-021 داخلی 616 یا 613 تماس بگیرید، کارشناسان واحد نصب راهنماییتون می کنند.

 8. شریفیان
  19 می 2022 ساعت 14:06

  سلام فرم لینک دانلود پر میکنم اما خطا میزنه چیکار کنم|؟

 9. حسین
  11 می 2022 ساعت 18:32

  سلام ببخشید من با خطای شماره 111برخوردم میشه لطفا کمکم کنید

  • تیم تحریریه آرین سیستم
   12 می 2022 ساعت 08:28

   سلام دوست عزیز
   لطفا با شماره 45276000-021 داخلی 616 یا 613 تماس بگیرید که کارشناسان نصب نرم افزار راهنماییتون کنند.

 10. Piruz
  3 آوریل 2022 ساعت 20:11

  سلام میشه از برنامه برای کار ساختمان سازی استفاده کرد؟

 11. فروش ویژه کارتخوان
  24 فوریه 2022 ساعت 15:17

  سلام برای صندوق فروشگاه ها کاربرد داره که کارهای تعمیرات یا فروش اقصاد یا چکی دارن

  • تیم تحریریه آرین سیستم
   26 فوریه 2022 ساعت 09:57

   سلام دوست عزیز

   این نرم افزار یک نرم افزار فروشگاهی نیست. اما امکان ثبت اطلاعات مربوط به فروش و ثبت دریافت و پرداخت های انجام شده در نرم افزار وجود دارد.

 12. میلاد صادقی
  24 فوریه 2022 ساعت 07:20

  سلام خسته نباشید نسخه اندروید نرم افزار چرا دانلود نمیشه؟ لطفا طریقه دانلودش رو بگید

 13. محسن
  26 ژانویه 2022 ساعت 20:22

  سلام برنامه روی مک مکینتاژ نصب میشه؟

 14. سید محمد
  25 ژانویه 2022 ساعت 12:34

  سلام. وقت بخیر
  من برنامه رو نصب کردم ولی وقتی می خواد پسورد رو ارسال کنه می زنه عملیات متوقف شد و در حال حاضر امکان ارسال پیامک نیست

  • تیم تحریریه آرین سیستم
   26 ژانویه 2022 ساعت 09:15

   سلام دوست عزیز
   لطفا با شماره تلفن 45276000-021 داخلی های 613 و 616 تماس بگیرید که راهنماییتون کنند.

 15. علی خلیل زادگان
  10 ژانویه 2022 ساعت 17:54

  سلام خسته نباشید
  میخاستم بدونم دموی برنامه روی ویندوز 7 جوابگو هستش؟
  آخه من نصب کردم روی مرحله ی اجرا ک میرم, دکمه ی کنترل و کلیک چپ رو میزنم هنگ میکنه و End Procces میزنه.لطفا پاسخ بدید ممنون میشم

  • تیم تحریریه آرین سیستم
   11 ژانویه 2022 ساعت 09:01

   سلام دوست عزیز

   بهتر هست که از ویندوز 10 استفاده کنید. برای دریافت راهنمایی درباره نصب نرم افزار با شماره 43027-021 داخلی 613 یا 616 تماس بگیرید، که کارشناسان واحد نصب نرم افزار راهنماییتون کنند.

 16. امید
  2 ژانویه 2022 ساعت 15:28

  آموزش کارکرد با این سیستم رو برام ارسال میکنید لطفا

  • تیم تحریریه آرین سیستم
   4 ژانویه 2022 ساعت 09:12

   سلام دوست عزیز
   شما می توانید با مراجعه به https://www.fardadgroup.com/academy/ و انتخاب بخشی که در نرم افزار میخواهید آموزش ببینید بشوید و در قسمت پایین صفحه ای که بهتون نمایش داده میشه در بخش دوره غیرحضوری ویدیو های آموزش بخش های مختلف نرم افزار را مشاهده نمایید.

 17. ابراهیم پاک نیت
  22 نوامبر 2021 ساعت 03:30

  سلام من برای نصبش تمام کارارو انجام دادم فقط میگه خطای 111دقیق نمیدونم یا 110 میده میگه نصب SQL SERVER EXPRESS 2008 موفقیت امیز نبود این برنامه رو ب صورت دستی نصب و فعال کردم باز نشد

 18. امیر یوسفی
  20 نوامبر 2021 ساعت 22:20

  سلام چقدر طول میکشه لینک ارسال بشه

 19. رضا
  14 نوامبر 2021 ساعت 11:46

  آیا متصل به دستگاه پوز هم میشه یا خیر

 20. سجادپور
  11 نوامبر 2021 ساعت 14:02

  با سلام
  لینکی که برای نصب نرم ا فزار پیامک شده، باز نمیشه. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

 21. هادی نریمانی
  10 نوامبر 2021 ساعت 20:37

  با سلام کلمه و رمز عبور برای من از طریق پیامک ارسال نشد

  • تیم تحریریه آرین سیستم
   11 نوامبر 2021 ساعت 09:05

   سلام دوست عزیز
   چند ثانیه پس از ثبت درخواست پیامک ارسال میشه، لطفا یکبار دیگه ثبت نام کنید که مشکلتون برطرف بشه

 22. مزتضی
  6 نوامبر 2021 ساعت 23:15

  سلام روی ویندوز 7 هم نصب میشه؟

  • تیم تحریریه آرین سیستم
   7 نوامبر 2021 ساعت 08:22

   سلام دوست عزیز

   بله امکان نصب بر روی ویندوز 7 وجود دارد، اما بهتر است که نرم افزار را بر روی ویندوز 10 نصب کنید.

 23. یاسر
  2 نوامبر 2021 ساعت 12:01

  سلام وقتتون بخیر
  درحین نصب نرم افزار برای اجرای SQL SERVER Express 2008 نصب متوقف میشه . با اینکه این نرم افزار دانلود کردم باز هم ارور 111 میده . بی زحمت راهنمایی کنید ممنونم

 24. فرزاد فرجی
  28 سپتامبر 2021 ساعت 21:31

  سلام بابت زحماتتون ممنونیم
  برای دانلود برنامه به مشکل برخوردم کد کاربری و پسورد رو برام فرستادین ولی میگه نادرست هستش لطفا پیگیری کنید

  • تیم تحریریه آرین سیستم
   29 سپتامبر 2021 ساعت 08:09

   سلام دوست عزیز

   کد کاربری شماره موبایلی هست که با آن برای دریافت دمو ثبت نام کرده اید و نام کاربری عدد 2 هست، لطفا یکبار دیگر برای ورود به پورتال مشتریان اقدام کنید، اگر به مشکل خوردید مجددا برای دریافت دمو ثبت نام نمایید.

 25. محمد
  19 سپتامبر 2021 ساعت 21:06

  سلام این نرم افزار رو به هیچ وجه نصب نکنید …میزارن خوب اسناد رو ثبت کنید بعد که ثبت کردید و کلی وقت صرف کردید بعد از ثبت 60 سند باید پول بدید و بخریدش…البته مشکلی نیست اگه از همون اول بگن محدودیت داره و اینطوری سر مردم کلاه نذارن

  • تیم تحریریه آرین سیستم
   20 سپتامبر 2021 ساعت 11:26

   سلام دوست عزیز

   با تشکر از شما که نظر خود را با سایر افراد به اشتراک گذاشتید. ما فیلتری در قرار دادن نظرات نداریم و تمام نظرات منفی و مثبت را منتشر می کنیم.
   البته در متن همین مقاله در بخش امکانات و ویژگی های نرم افزار حسابداری رایگان به صورت کامل توضیحات درباره نرم افزار درج شده است و شما باید دقیق تر متن این صفحه را مطالعه می کردید.
   دوستان دیگر نیز قبلا در همین زمینه سوال پرسیده بودند و پاسخ آن ها داده شده بود.

 26. مهدی اتابکی
  29 آگوست 2021 ساعت 17:41

  من اطلاعاتم رو وارد میکنم و ثبت نام و دانلود نرم افزار رو میزنم
  ارور میده:
  متاسفانه در حال حاضر سیستم قادر به ارسال پیامک نمی باشد.

 27. محمد رضا فاطمی
  14 آگوست 2021 ساعت 01:04

  محدودیت نسخه رایگان حسابداری فرداد چیست؟ آیا از نظر زمانی محدودیت دارد؟ اگر بله، این زمان چقدر است؟

  • تیم تحریریه آرین سیستم
   2 سپتامبر 2021 ساعت 08:11

   سلام دوست عزیز
   خیر از نظر زمانی محدودیت ندارد و شما می توانید تا هر زمان که می خواهید از نرم افزار استفاده کنید.
   در متن امکانات و ویژگی های نرم افزار به صورت کامل توضیح داده شده است، شما می توانید دقیق تر مقاله را مطالعه کنید.