خرید نرم افزار اموال و داراییهای ثابت | آرین سیستم

5 نکته قبل از خرید نرم افزار اموال و داراییهای ثابت | سیستم اموال

دارایی در هر سازمان به کلیه اموال تملیکی و غیر تملیکی گفته می شود که ارزش مادی داشته باشد. امروزه سازمان ها هزینه های بسیاری را در هر سال صرف خرید اموال و دارایی های خود می کنند ، به همین علت استفاده از روش هایی برای کاهش این هزینه ها در سازمان از اهمیت بسیاری برخوردار است. یکی از راه هایی که امروزه کاربرد بسیاری در سازمان دارد ، خرید نرم افزار اموال و داراییهای ثابت و استفاده از آن در سازمان است. با توجه به این که تعداد بسیار زیادی نرم افزار مدیریت اموال توسط شرکت های مختلف ارائه شده است ، انتخاب بهترین نرم افزار اموال گردانی که متناسب با فعالیت های سازمان باشد از اهمیت بسیاری برخوردار است. به دلیل اهمیت این موضوع در این مقاله به معرفی سیستم اموال و ارائه نکات مهمی که هنگام خرید نرم افزار اموال و نرم افزار داراییهای ثابت باید به آن توجه کرد ، می پردازیم.

اهمیت خرید نرم افزار اموال و داراییهای ثابت

برنامه مدیریت اموال به دلیل ویژگی های مختلفی که دارد نقش بسیار مهمی درسازمان ایفا می کند. اطلاع و آگاهی مدیران از وضعیت اموال و دارایی های سازمان ، میزان استهلاک ، خسارت و وضعیت بیمه کمک بسیاری به گرفتن تصمیمات صحیح برای سازمان و کاهش هزینه های اضافی خواهد کرد.

خرید نرم افزار اموال و داراییهای ثابت | آرین سیستم

سیستم اموال | آرین سیستم

 

5 نکته مهم قبل از خرید نرم افزار اموال و داراییهای ثابت  

با توجه به مطالبی که در قسمت های قبل بیان شد خرید یا دانلود نرم افزار اموال رایگان با توجه به ویژگی های بسیاری که دارد ،کمک بسیاری به کاهش هزینه های سازمان خواهد کرد. با توجه به انواع مختلف این نرم افزار که توسط شرکت های مختلف تهیه شده است ، انتخاب و دانلود رایگان نرم افزار اموال فارسی که تمام نیازهای سازمان را برطرف کند از اهمیت بسیاری برخوردار است. به همین علت در این قسمت از مقاله نکات مهمی که هنگام خرید نرم افزار اموال و داراییهای ثابت باید توجه کرد را ارائه خواهیم داد.

1- داشتن قابلیت استفاده و پشتیبانی آنلاین :

امروزه با پیشرفت فناوری اطلاعات و تکنولوژی ، قابلیت های بسیاری به نرم افزارها افزوده شده است. یکی از مهم ترین ویژگی ها ، قابلیت دسترسی آنلاین به سامانه ثبت اموال و تهیه گزارش های لازم از طریق اینترنت است. مدیران سازمان هنگام خرید نرم افزار اموال و داراییهای ثابت باید به این نکته توجه کنند که دسترسی به سامانه اموال از طریق اینترنت امکان پذیر باشد و در هر ساعتی از شبانه روز و از هر مکانی بتوانند بر سیستم اموال نظارت داشته باشند.

2- داشتن قابلیت تعریف کاربران جدید به صورت نامحدود :

یکی دیگر از ویژگی هایی که هنگام خرید نرم افزار مدیریت اموال و داراییهای ثابت باید به آن توجه کرد قابلیت تعریف کاربران به صورت نامحدود و تعریف سطح دسترسی های مختلف به کاربران است. امروزه بسیاری از سازمان های بزرگ تعداد کارمندان بسیاری دارند و در آینده نیز ممکن است به تعداد آن ها افزوده شود ، در نتیجه داشتن این قابلیت از اهمیت بسیاری برخوردار است.

3- یکپارچگی و انعطاف بالای نرم افزار :

امروزه نسبت به گذشته تغییرات بسیاری در کسب و کار ایجاد شده است. بخش های مختلف در سازمان همانند گذشته جدا از هم نیستند و با استفاده از سیستم های مختلف به هم متصل شده اند و گزارش گیری واحد ها از هم امکان پذیر شده است. هنگام خرید نرم افزار اموال و داراییهای ثابت توجه به این نکته ضروری است که این سیستم ، بخش اموال را به بخش های دیگر سازمان مانند حسابداری ، انبار ، بازرگانی و خرید و فروش متصل کند.

4- مدیریت اطلاعات مختلف سازمان در یک پایگاه داده :

یکی از قابلیت هایی که بسیاری از نرم افزارهای سازمان از آن برخوردارند ، استفاده از یک پایگاه داده به جای چندین پایگاه داده است. یکپارچگی پایگاه داده ها باعث از بین رفتن گسستگی اطلاعات و داده ها در سازمان شده و از ذخیره داده های تکراری جلوگیری می کند. در نتیجه هنگام خرید نرم افزار اموال و داراییهای ثابت توجه به این نکته لازم و ضروری است.

خرید نرم افزار اموال و داراییهای ثابت | آرین سیستم

سامانه اموال | آرین سیستم

 

5-قابلیت ارتباط نرم افزار اموال با نرم افزارهای office :

یکی از علل استفاده مدیران از نرم افزارهای مختلف ، تهیه گزارش های لازم در قالب های مختلف است. هنگام خرید نرم افزار حسابداری اموال توجه به این نکته ضروری است که این نرم افزار قابلیت ارتباط با نرم افزارهای مختلف office و تهیه گزارش در قالب word ، excel و هم چنین pdf را داشته باشد.

هدف ما در این مقاله بیان اهمیت نرم افزار اموال در سازمان و نکاتی بود که هنگام خرید یا دانلود برنامه کنترل اموال توسط مدیران باید به آن توجه شود. امیدواریم استفاده از این مقاله مورد رضایت شما قرار گرفته باشد.

دانلود نرم افزار مدیریت اموال

دانلوددانلود فایل : دانلود نرم افزار مدیریت اموال
فرمت : RAR – حجم فایل 59.9 مگابایت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
در صورتی که سوالی ندارید به دیگران کمک کنید تا مشکلشان حل شود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *