خرید نرم افزار حسابداری پیمانکاری | آرین سیستم

نرم افزار حسابداری پیمانکاری و نکات قبل از خرید

وجود مؤسسه های مختلف با فعالیت های اقتصادی در شاخه دانش حسابداری ، پژوهشگران و مراجع حسابداری را به سوی یافتن راه حلی مناسب همچون نرم افزار حسابداری پیمانکاری برای ارائه صورت های مالی کشانده است تا استانداردهای خاص برای پیمانکاران و کارفرمایان حسابداری وضع شود و بدین وسیله بتوانند فعالیت های ساخت و ساز خود را در قالب قرارداد پیمانکاری در آورده و به اجرای طرح ها و تهیه گزارش های درون سازمانی بپردازند. ادامه مطلب …

نرم افزار حسابداری شرکتی - حسابداری چند شرکتی | آرین سیستم

نرم افزار حسابداری شرکتی – حسابداری چند شرکتی

در چند سال اخیر گسترش تکنیک های نو و به روز حسابداری در تمام شرکت های تولیدی ، خدماتی ، صنعتی و پیمانکاری موجب دگرگونی در زمینه بازرگانی و اقتصادی شده است و توانسته است تحولات شگرفي را علاوه بر ارائه اطلاعات و ارقام با بهره گيري از روشهاي جديد در جهت حركت شركت هاي بازرگاني به شکل مشخصی ترسیم نماید.

ادامه مطلب …

گواهینامه iso10002 | آرین سیستم

دریافت گواهینامه ISO 10002 , 10004 از شرکت IMQ ایتالیا

پس از کسب موفقیت های پی در پی گروه داده پردازی آرین سیستم از جمله دریافت پروانه بهره برداری از وزارت صنعت ، معدن و تجارت در سال 95 ، این بار نیز دریافت گواهینامه ISO 10002 و ISO 10004 از شرکت IMQ ایتالیا در مرداد ماه 96 موجب افزایش افتخارات آرین سیستم به عنوان شرکت فعال در زمینه تولید نرم افزارهای مالی و اداری شد.

مدیران آرین سیستم با هدف بهبود روز افزون پاسخگویی به انتظارات ذینفعان و ارائه بهتر خدمات به مشتریان با تاکید بر تحقق ماموریت های سازمان در حوزه مدیریت کیفیت و رضایت مشتری منطبق با استانداردهای جهانی ، اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت را در دستور کار خود قرار داد و در نهایت موفق به دریافت گواهینامه ایزو 10002 و گواهینامه iso 10004 از IMQ ایتالیا شد.

ادامه مطلب …

نرم افزار باشگاه مشتریان | آرین سیستم

نرم افزار باشگاه مشتریان – سیستم وفاداری مشتریان ERP

در بازارهای رقابتی و پیچیده کنونی وفاداری مشتریان وابسته به ارزشی است که به طور مستقیم مشتریان از کالا و خدمات دریافت می کنند. وفاداری مشتریان به عنوان یک طرز تفکر و گرایش گسترده جهانی به منظور ایجاد وفاداری و حفظ مشتری در بازاریابی ارتباطی استفاده می شود.

برای رشد و دستیابی به سود بیشتر با افزایش تعداد مشتریان ، 80% از درآمد مجموعه با استفاده از سیستم crm متصل به نرم افزار باشگاه مشتریان تامین می شود. با هدف ترغیب مشتریان به خرید بیشتر ، نرم افزار باشگاه مشتریان در راستای بحث وفاداری طراحی شده است و براساس پارامترهای برنامه ریزی شده می توان به مشتریان بر اساس حجم خرید یا خرید کالای خاص امتیاز داد و یا حتی با تخصیص در گروه مشتری خاص باشگاه مشتریان با نام و لوگو سازمان به مشتری کارت وفاداری داد. در ادامه بیشتر با نرم افزار باشگاه مشتریان و خدمات در نظر گرفته شده در سیستم وفاداری مشتریان مانند کارت وفاداری آشنا خواهید شد. ادامه مطلب …

سیستم crm | آرین سیستم

سیستم crm – سیستم مدیریت ارتباط با مشتری crm

آیا می دانستید داشتن روابط ماندگار با مشتری شرط کافی برای جلوگیری از شکست است؟ آیا می دانید اجرای مدیریت ارتباط با مشتری crm چه تاثیری در کسب و کار دارد؟ در جواب باید گفت ، با توجه به تحقیقات انجام شده در خصوص انتقال قدرت از فروشنده به خریدار و همچنین دریافت نیاز و تلاش برای برآوردن نیاز مشتری به عنوان دو مقوله اساسی فروش ، در سودآوری کسب و کار هر سازمان ، رفتار و رضایت مشتری تاثیر مستقیم دارد.

ادامه مطلب …

قیمت نرم افزار پخش مویرگی | آرین سیستم

قیمت نرم افزار پخش مویرگی اندروید – سیستم فروش مویرگی

دغدغه قیمت نرم افزار پخش مویرگی ، موضوعی است که در اجرای صحیح راهکارهای کارآمد نرم افزار پخش آنلاین بسیار حساس و اثر بخش تلقی می شود. می دانید چرا؟ چون امروزه با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر تجارت جهانی ، مدیرانی موفق خواهند بود که صرف نظر از قیمت نرم افزار پخش مویرگی با هدف گذاری و برنامه ریزی مناسب و با امکان دسترسی به گزارشات متنوع ، توانایی عرض اندام در عرصه رقابت را داشته باشند. بهترین راه حل برای دستیابی به بالاترین سطح بهره وری ، استفاده از ابزار آلات کنترلی و مدیریتی مناسب همچون نرم افزار حسابداری پخش مویرگی است.

ادامه مطلب …

مزایای اتوماسیون اداری | آرین سیستم

مزایای اتوماسیون اداری چیست – آیا معایبی هم دارد؟

مزایای اتوماسیون اداری ! عبارتی که امروزه با جهانی شدن سیستم اتوماسیون اداری و پیدایش شکل های مختلف ارتباطی به عنوان یک منبع با ارزش برای مدیران و از لحاظ ارتباطات تجاری نقش به سزایی برای بقای سازمان ها ایجاد کرده است.به طور کلی نیازهای ارتباطی ، نظام مند کردن مکاتبات با سرعت و دقت و … با استفاده از نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری موجب شده بهره مندی از مزایای استفاده از اتوماسیون اداری بیش از پیش در شرکت و سازمان ها احساس شود و مطمئناً مزایای نرم افزار اتوماسیون اداری بر هیچکس پوشیده نیست.

در مقالات گذشته توضیح دادیم که اتوماسیون اداری چیست و این بار هدف بررسی معایب و مزایای اتوماسیون اداری و آشنایی شما مخاطبین عزیز با این نکات کلیدی در اتوماسیون اداری است.

ادامه مطلب …

داشبورد منابع انسانی چه ویژگیهایی باید داشته باشد؟

در حال حاضر با توجه به دوره به شدت رقابتی صنایع مختلف ، اهمیت نیروی انسانی تحت تاثیر شرایط کسب و کار پر از تحول و تغییر است. با توجه به اهمیت نیروی انسانی به عنوان سرمایه و منبع اداری ، با در نظر گرفتن اصول اولیه یک سری شاخص های استاندارد در اختیار مدیران صنایع قرار گرفته است. تا جایی که در جهت بهبود عملکرد منابع انسانی تامین ، توسعه و برنامه ریزی در سطوح مختلف به یکی از مباحث اصلی مدیران تبدیل شده است.

در جهت بهبود این فرآیند در یکی از پرکاربردترین راهکارهای مطرح در سیستم های مدیریت منابع انسانی یعنی استفاده از داشبوردهای منابع انسانی ، در اختیار قرار گرفتن شاخص های کلیدی به عنوان ابزار توسعه و برنامه استراتژیک منابع انسانی و آشنایی با ویژگی های لازم در سامانه مدیریت منابع انسانی در کسب و کارهای خرد و کلان است. هدف ما از نوشتن مقاله ” داشبورد منابع انسانی چه ویژگیهایی باید داشته باشد؟ “ دقیقاً اشاره به مزایا و ویژگی های داشبورد منابع انسانی است.

ادامه مطلب …

نرم افزار حسابداری ساختمان سازی | آرین سیستم

نرم افزار حسابداری ساختمان سازی و پروژه های ساختمانی

آیا در هر لحظه از میزان سود و زیان قرارداد و پروژه های ساختمانی خود مطلع هستید؟ داشتن نرم افزار حسابداری ساختمان سازی یا نرم افزار حسابداری پیمانکاری نیاز اصلی شرکت های فعال در زمینه پیمانکاری ساختمان است. چرا که با توجه به رشد سریع ساخت و ساز جهت مدیریت همزمان پروژه ها به مدیران و مهندسان ساختمان سازی کمک به سزایی می کند. با استفاده از یک نرم افزار حسابداری پروژه های ساختمانی با کاربری آسان و امکانات فراوان ، به راحتی می توانید در زمان انجام پروژه ابتدا قیمت تمام شده را محاسبه و با احتساب هزینه های اولیه و نهایی ، تصمیمات بهتری را در طول انجام پروژه ساختمان سازی بگیرید.

ادامه مطلب …

نرم افزار حسابداری مورد تایید دارایی | آرین سیستم

نرم افزار حسابداری مورد تایید دارایی + دانلود فرم معرفی

چرا باید نرم افزار حسابداری مورد تایید دارایی باشد؟! اگر شما هم جزء کسانی هستید که به یک نرم افزار حسابداری در سازمان خود نیاز دارید ، حتماً در بررسی های خود در بازار نرم افزارهای مالی و اداری شعارهایی همچون ” نرم افزار حسابداری مورد تایید دارایی ” به گوشتان خورده است. تصمیم شما خرید نرم افزار حسابداری است ، ولی از شرایط و لیست نرم افزار های مورد تایید اداره مالیات اطلاعی ندارید. ادامه مطلب …